Nepapouškuješ, co říká Česká televize? Prásk! Už tě mažeme. Štěpánek popsal drsné praktiky

23.05.2022 9:03 | Rozhovor

Petr Štěpánek napsal na svůj facebookový profil provokativní komentář o všudypřítomném „nálepkování“ v souvislosti s válkou na Ukrajině. Trvalo to jen pár hodin a Facebook jeho komentář nejen smazal, ale navíc omezil dosah celého stránku prvního místopředsedy Trikolory. „Jaké to je ‚porušení pravidel komunity‘, když s lehkou ironií, leč ve vší slušnosti napíšete svůj názor. Facebook touto praxí porušuje právní řád České republiky. Je to nebezpečné, neboť to ohrožuje svobodu i demokracii,“ myslí si Petr Štěpánek, když mluví o „pošahaném pokrokáři, který je Facebookem najatý, aby tu dělal cenzorskou Pomocnou stráž Veřejné (facebookové) bezpečnosti.“ Podle Štěpánka je jasně vidět, že ve společnosti je hlad po informacích a názorech, které nekopírují oficiální propagandu.

Nepapouškuješ, co říká Česká televize? Prásk! Už tě mažeme. Štěpánek popsal drsné praktiky
Foto: Archiv P. Štěpánka
Popisek: První místopředseda Trikolory Petr Štěpánek
Minule jste mimo jiné také v ParlamentníchListech.cz publikoval text, ve kterém jste mluvil o tom, že ten, kdo neblahořečí Ukrajinu, je ihned označen za ruského trolla. Nebyla to podle vás zbytečná provokace? 
 
Provokace? Ani náhodou. Čistá pravda. Podívejte se na sociální sítě, jak tam novodobí válečníci kdekomu nadávají do ruských trollů, ruských švábů či Putinových agentů, poslechněte si některé politiky, jak vesele nálepkují, mrkněte na svazáky z Evropských hodnot. Jasně, někdo možná je Putinův fanda, jenže oni tak nálepkují prakticky každého, kdo je jen trochu kritický k Bruselu či Fialově vládě nebo kdo aktuálně neplane nadšením pro vše ukrajinské.
 

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Mgr. Róbert Šlachta byl položen dotaz

Co tím přesně myslíte?

Myslím tím, co jste prohlásil, a to, že u armády musí být jasně dané kompetence i odpovědnost. Ono teď snad nejsou? A co tedy přesně navrhujete?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

„Udělá vše pro to, aby Okamurovi načoudil.“ Vyoral tuší, k čemu se schyluje v ČT

17:17 „Udělá vše pro to, aby Okamurovi načoudil.“ Vyoral tuší, k čemu se schyluje v ČT

PÁTEČNÍ ZÚČTOVÁNÍ TOMÁŠE VYORALA V neděli dojde k historickému okamžiku. V Otázkách Václava Moravce …