Poslanec SPD líčí dění před volebním štábem: Napadla nás Antifa, ozbrojená složka Pirátů. A podílela se na tom i ČT, klidně to napište

27.10.2017 3:14 odp.

ROZHOVOR „Zaorálek po mně řval, ať si to vyřídíme poostravsku někde v křáku,“ směje se vzpomínce na předvolební kampaň nový poslanec SPD Lubomír Volný. V tomto kontextu ujišťuje, že po mnoha letech na našich základních školách a po dvouleté praxi s novozélandskými Maory, se svými 196 cm a sto kilogramy živé váhy, nemá strach. „Opravdu se nebojím, jak by dopadl takovýto osobní ‚rozhovor‘ se salónními politickými mafiány, kteří posledních 20 let jen schůzují a plánují, jak co nejvíce okrást své vlastní voliče,“ říká Volný. V rozhovoru komentuje výsledky voleb a lituje toho, že si národ neoddechne od TOP 09. Řekl i to, co novým poslancům sdělil Tomio Okamura hned po vyhlášení výsledků hlasování.

Poslanec SPD líčí dění před volebním štábem: Napadla nás Antifa, ozbrojená složka Pirátů. A podílela se na tom i ČT, klidně to napište
Foto: Archiv poslance Volného
Popisek: Poslanec Lubomír Volný s Tomio Okamurou a Jarkem Nohavicou

Anketa

Jste pro uspořádání referenda o setrvání v EU?

90%
10%
hlasovalo: 11767 lidí

Jak vy jste sledoval výsledky voleb? Jaká byla atmosféra?

Společně s dalšími kandidáty v našem centrálním volebním štábu v Praze, v hotelu Čechie. Vládlo příjemné napjaté očekávání, byli jsme zvědaví na to, jak se zúročí naše mnohasethodinová práce v ulicích měst, u našich petičních stánků, při rozdávání materiálů a při práci pro propagaci našich idejí, což znamená hlavně přímou demokracie, referendum a odvolatelnost politiků.
 
O čem podle vás svědčí výsledek hlasování?

Je to jednoznačný důkaz toho, že lidé v České republice, kteří se aktivně zajímají o politické dění a chodí pravidelně k volbám, usilovně hledají změnu. Lidé chtějí opravdu velkou změnu, pryč od zavedeného mafiánského systému, který dusil republiku od dekády pod vedením ODS, ČSSD a KDU-ČSL. Je to evidentní z úspěchu našeho i konkurenčních subjektů, jako jsou Piráti a ANO. Lidé zoufale hledají alternativu. Bohužel pro naše hnutí a přímou demokracii v této zemi se informace k lidem v mediálním prostoru jednoduše nedají dostat, pokud nemáte podporu velkých zákulisních hráčů, jako mělo ANO a Piráti.

Těm se podle nás, bohužel, podařilo falešně přesvědčit řadu lidí, kteří opravdu hledají alternativu zkorumpovaného systému, že oni jsou tou alternativou. Já osobně ani ANO, ani Piráty za alternativu tomu mafiánskému systému, který tu prozatím vládne, nevnímám, a to z jednoho zásadního důvodu, který si mohli voliči a diváci prohlédnout na poslední superdebatě ČT. Z deseti pozvaných lídrů osm z nich, včetně lídrů ANO a Pirátů, zvedli ruku proti lidu, zvedli ruku proti referendu o vystoupení z Evropské unie oproti svým proklamacím o podpoře referend a přímé demokracie. Měli větší přístup do médií, než jsme měli my, a podařilo se jim přesvědčit spoustu voličů, které jsme my neměli možnost vůbec oslovit.

Andrej Babiš byl proeurounijní, byl proimigrační; několik měsíců před volbami zcela změnil rétoriku, začal vystupovat velice euroskepticky a prakticky vykradl program SPD, co se týká imigrace. Při rozhovoru ve vašich Parlamentních listech, pamatuji si přesně video, že to byla sedmá minuta desátá vteřina, když regulérně vykradl program SPD, co se týká přístupu k imigraci a současné migrační krizi a bezpečnosti České republiky.

Důležité je pro mne to, že ANO bylo čtyři roky ve vládě ve vládní koalici a zákon o obecném referendu nepřijali. Dokonce hlasovali i proti vlastnímu návrhu, který Tomio Okamura jen upravil. Stále jsem jednoznačně přesvědčen, že jediný politický subjekt, který si v současné době přeje a dělá vše, co je v jeho silách, aby byl přijat zákon o obecném referendu, je SPD.

Po schůzce v úterý večer se možná situace změnila „Předložili jsme hnutí ANO naše tři stěžejní programové body. Návrh zákona o celostátním referendu, úplný zákaz přijímání nelegálních migrantů a zákaz propagace islámského práva šaría v ČR. ANO naše body neodmítlo, je o všech třech bodech ochotno jednat,“ řekl novinářům váš předseda. Je to zásadní posun? Nebo předsedovi ANO stále nevěříte?  

Nemohu v současnosti komentovat aktuální dění, při vyjednávání SPD a pana Babiše, to by bylo nedisciplinované a neetické. Podotknu jen, že je třeba velmi aktivně sledovat vývoj, tak abychom poctivě pochopili, kam bude pan Babiš směřovat. Například ODS je zásadně proti referendům a chce dříve nebo později euro. A víme, kdo dostal jako první veřejnou nabídku, a víme, že nejpopulárnější ze všech ódéesáků ODSáků, jeden z mála členů tohoto mafiánského uskupení, kterého si vážím, pan Václav Klaus mladší, člověk který VYHRÁL pro ODS druhé místo ve volbách, již dnes nenápadně mediálně posouvá ODS do vládní spolupráce s panem Babišem.

Měla by podle vás jít do vlády SPD s Andrejem Babišem?

Chceme vládní odpovědnost, jsme na to připraveni, jsme kompetentní vládnout, ale nezradíme program; a stavebním kamenem našeho programu je přímá demokracie a referendum. Nezradíme naše voliče. To byla jedna z prvních věcí, když přišel Tomio po vyhlášení výsledků a bavil se s námi jako s nově zvolenými poslanci: ukazoval nám smlouvu s voliči, kterou jsme sepsali a rozeslali ve svých novinách mezi lidi, říkal: tohle je vaše smlouva s vašimi voliči a neexistuje, aby kdokoliv z nás tuto smlouvu zradil. Neexistuje. Za prvé to nechceme a za druhé by nám to naši voliči neodpustili. Jestliže my vstoupíme do vlády, tak jsem přesvědčen, že na konci funkčního období této vlády bude už schválený funkční zákon o širokém referendu, které bude závazné pro prezidenta, premiéra, celý parlament i vládu.  

Variant povolební spolupráce je spousta, lze nějaký další vývoj teď odhadnout?

My budeme jednat s každým, kdo je připraven prosazovat prvky přímé demokracie do našeho politického systému. Nedíváme se, zda je to vlevo nebo vpravo, protože my, kteří uznáváme přímou demokracii, na levopravé dělení politického spektra prostě nevěříme. Lidé jsou schopní se v rámci referend rozhodovat více levicově či více pravicově podle toho, jaký konkrétní problém řeší. To maže obrovské množství bariér z pravicového nebo levicového vidění světa.

ČSSD zaznamenala nejhorší výsledek od roku 1992. Zasloužila si podle vás ČSSD takovou ztrátu voličů? 

ČSSD na svém katastrofálním výsledku usilovně pracovala celé čtyři roky. Dělali úplně všechno, co mohli, aby odradili každého voliče ČSSD od toho, aby jim dal hlas. S čím vyhráli minulé volby? Slibem obecného referenda a revizí církevních restitucí. Zradili své voliče okamžitě po volbách. Uzavřeli koalici s KDU-ČSL, na církevní restituce zapomněli, vykašlali se na ně, opakovaně hlasovali proti zákonu o referendu a brutálně znemožnili vlastní kompetenci vládnout tím, jak nezaplatili dluh panu Altnerovi a hyenisticky se snažili zneužít jeho smrti, když jeho rodině nabídli pouze stoosmdesátimilionové mimosoudní vyrovnání.

A co předvedli v kauze lithium, když se snažili okrást národ o biliony korun? To byl jen poslední příslovečný hřebíček do jejich rakve. ČSSD si absolutně zaslouží, co sklidila, i kvůli svému přístupu k imigrační krizi, vzhledem k tomu, jak mystifikovali veřejnost. Pokud chtěla ČSSD zlikvidovat sama sebe, pak odvedla za poslední čtyři roky výbornou práci.
 
A výsledek TOP 09?

TOP 09, to je pro nás nejméně příjemné zakončení voleb, protože český národ si konečně mohl odpočinout od této eurofašistické a antilidové strany, která chce okrást Českou republiku o poslední zbytek jakékoli suverenity a nacpat ji do chřtánu z Berlína řízenému Bruselu. Bohužel se budeme muset smířit s tím, že pánové z TOP 09 budou opět otravovat náladu svými výlevy v Parlamentu. Nedá se nic dělat. Budeme muset jen poctivě informovat, co jsou tito pánové zač.
 
Po těchto slovech, co jste právě řekl... Jak to asi bude vypadat, když budete ve Sněmovně potkávat pana Miroslava Kalouska?

(Smích.) Asi jako s křičícím panem Zaorálkem, který chtěl jít se mnou „do křáku," když jsme spolu jeli autobusem. Nakonec z toho nic nebylo. Pokud by se pánové chtěli konfrontovat jinak než u řečnického pultíku, jsem jim k dispozici. S dvacetiletou historií profesinálního sportovce, po mnoha letech na našich základních školách a dvouleté praxi s novozélandskými Maory, se svými 196 cm a 100+ kg velmi živé váhy se opravdu nebojím, jak by dopadl takovýto osobní „rozhovor“ se salónními politickými mafiány, kteří posledních 20 let jen schůzují a plánují, jak co nejvíce okrást své vlastní voliče.Jak to vlastně dopadlo na té předvolební akci v Deník-busu s panem Zaorálkem? Asi jste se nakonec v klidu domluvili...

Néé. My jsme se nedomluvili. On se mě pochopitelně pouze snažil vyprovokovat k nějaké nepodložené akci, kterou by poté mediálně zneužil. Mě spíš u toho bavilo to, že když pan Zaorálek po mně řval, ať si to vyřídíme po Ostravsku někde „v křáku“, tak se v novinách objevilo, že „Chlapsky si to chtěl vyřídit s okamurovcem“. Dovedu si představit, že kdybych já zařval po Zaorálkovi, tak by napsali: „Násilnický okamurovec vyhrožoval ministrovi vlády“. To je ta mediální mafie a spolumafie.

To je něco podobného, jako když přišli junioři od Pirátů, jejich „ozbrojená složka, SA, fašistická „antifa“, na nás pokřikovat k volebnímu štábu. Byl jsem tam s kolegy, kteří si šli ubrat trochu kyslíku ven. Zmateně tam pobíhali reportéři z ČT a říkali: „Pojď, máš kameru, točíme, točíme.“ Těch asi patnáct dvacet dětí něco chvíli pokřikovalo. Natáčeli je a odešli.

Najednou se okamžitě všude objevily informace, že několik desítek antifašistů demonstrovalo před našim volebním štábem. To, když si člověk zažije na vlastní kůži, jaká je to mediální manipulace, lež a křivost, tak se mu chce plakat. Nehledě na to, že někteří členové byli těmito „fašisty“ napadeni a okradeni a to je absolutní vrchol. Ale to už nechce nikdo slyšet.

Jak to myslíte, napadeni, okradeni? Co se tam odehrálo a co vzali?

Pár členů bylo venku a oni nás agresivně svými vlajkami a transparenty rozdělili. Pošlu vám video. Okradli je o odznaky a zahodili je. Já neříkám, že jde o majetek v nějaké vysoké hodnotě, jde o to, že tyto násilné a nelegální metody politického boje jsou schopní kdykoli a kdekoli použit! Naše lidi vlajkami vytlačili z míst, kde chtěli stát, a řvali po nich, že jsme fašisti. Naši lidé se s nimi snažili v klidu komunikovat.

A opět, kdyby něco podobného udělal někdo z SPD těm fašistickým „antifašistům“, kdybychom na ně řvali, nebo se jich byť jen dotýkali, nemluvě o tom, kdybychom jim kradli a ničili jejich ze sloupů ukradené insignie v majetku Svobodných, byly by toho plné zprávy ČT. Těmto mladým fašistům pod ochrannými křídly Pirátů nešlo o nic jiného než o to vlastní agresivitou a zločinem vyprovokovat naše členy k sebeobraně a potom se tvářit jako údajné oběti.

Klidného a rozvážného vystupování našich SPĎáků, obklíčených, ve svobodném pohybu nezákonně omezovaných protizákonně zamaskovanými výtržníky si nikdo nevšimne. Proč toto nikdo neocení? Jak to, že v ČT nezveřejnili také dostupné video o tom, v jak velkém klidu a s jak velkým přehledem a nadhledem reagovali a argumentovali naši sympatizanté a kandidáti na primitivní a násilné provokace onoho SA týmu Pirátů? Nehledě na to, že byl okamžitě vidět zájem médií o tuto fašistickou pirátskou bojůvku.

Klidně tam napište, že jsem osobně přesvědčen, že to byla provokace organizovaná s vědomím a podporou České televize. Oni věděli, že se něco chystá, a byli připraveni, že se to bude natáčet.
Ve svém rasisticky laděném pořadu 168 hodin, kde rasisticky zesměšňovali kulturu Japonska a osobu našeho předsedy, bylo opět zneužito propagandisticky sestříhané video mladistvých násilníků, nic o jejich akcích vůči našim lidem a ani vteřina nebyla dána SPD k tomu, abychom se vyjádřili k tomuto incidentu.Mimochodem, co udělá poslanec Bartoš pro nastolení zákonnosti na Klinice? Vyzve zločince, kteří ji nezákonně okupují, k respektování zákona a k odchodu? Půjde je tam osobně vyzvat k okamžitému ukončení tak flagrantního porušování zákonů této země? Odsoudí veřejně pan poslanec Bartoš jakékoliv násilí, včetně násilí levicových extremistů a jakoukoliv diskriminaci kohokoliv kýmkoliv, včetně diskriminace pozitivní, která je vždy diskriminací nějaké většiny ve prospěch nějaké menšiny?
 
Komentátoři, politici u nás i v zahraničí vyslovují obavy o směřování naší země. Upozorňuje se na to, že se v programu ANO píše o snaze vypracovat novou strategii vztahů s Ruskem s cílem upevnit bezpečnostní architekturu v Evropě a přispět k rozvoji česko-ruských styků. Připomínají se také slova prezidenta Miloše Zemana, když hovořil o tom, že sankce jsou neefektivní a o finanční kompenzaci za Krym. Co vy na to?

Nejsme ani proruští, ani proameričtí, provýchodní, ani prozápadní. Jsme pročeští. Každá situace musí být posuzována individuálně a musí se brát na zřetel hlavně zájmy České republiky. Proto sebe označujeme za vlastenecké hnutí. Já osobně už Evropskou unii nazývám unií europrofašistickou, protože v okamžiku podpisu Lisabonské smlouvy jsme se ocitli v pozici bezvýznamné provincie, která může být kdykoli přehlasována na úrovni kvalifikované většiny.

Jestli nás v Evropě přehlasují nebo nepřehlasují, záleží na nich a my nad tím nemáme žádnou kontrolu. Takovéto prozápadní směřování, které by znamenalo ztrátu další suverenity a svébytnosti České republiky, rozhodně podporovat nebudeme. Ale to není prozápadní nebo provýchodní směřování, to je eurofašistické směřování. Co nazývají rychlejší pruh integrace, znamená, že čím více bude integrace, tím méně bude České republiky.

Když se budeme rychleji a rychleji integrovat, nebudeme rozhodovat nakonec vůbec o ničem. Byla o tom i debata v ČT24 a francouzský prezident Macron navrhl, že by měl být jeden evropský ministr financí a jednotné evropské daně; a to je přesně to, co prezentuje TOP 09, chtějí nás nacpat do tzv. rychlejšího integračního pruhu, který bude znamenat, že my ztratíme už veškerou suverenitu. Zavedou nám euro, jejich ministra financí, jejich daně.

Tohle je Sovětský svaz na druhou nebo na třetí. Tohle nenapadlo nikoho ani v Moskvě, ani v dobách nejhlubší totality. Ti blázni z EU a blázni na české politické scéně si přesně tohle přejí. Přejí si to, proti čemu byl Sovětský svaz nebo RVHP slabý čajíček. My už nebudeme ani provincie, ale správní celek na úrovni okresu v České republice, který nebude rozhodovat vůbec o ničem. Tohle pro nás není prozápadní směřování, to je eurofašistické směřování. Je třeba stále opakovat, že EU není Evropa, a ani jediné možné směřování Evropy.

Evropa je kontinent, kultura a hlavně Evropané. Evropa tady byla před EU a bude i po ní: Jak říká Marine Le Pen Evropa spojených národů, pojďme se vrátit k EHS, k smlouvě EFTA, pojďme si zajistit volný pohyb osob, kapitálu, zboží a služeb, ale nechtějme se politicky integrovat, protože politická integrace, a dnes zejména její rychlý proud, znamená diktaturu velkých nad malými a nástup nejsilnějšího evropského státu do rozhodování prakticky o všem. Tím nejsilnějším evropským státem je a bude Německo, to dělá z konečného produktu této eurofašistické integrace zcela jednoznačně tzv. „čtvrtou říši“. 


 

Redakci PL můžete podpořit i zakoupením předplatného. Předplatitelům nezobrazujeme reklamy.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: Daniela ČernáTento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Fialova vlastní slova. Obrátila se proti němu. A Zdeněk Koudelka ví jak

14:20 Fialova vlastní slova. Obrátila se proti němu. A Zdeněk Koudelka ví jak

POLOČAS ROKU HRŮZY Ústavní právník Zdeněk Koudelka se ve svém hodnocení prvního půlroku Fialovy vlád…