ParlamentníListy.cz
» Aréna » Rozhovory » Šéf Čapího hnízda: Ta kauza se nás dotkla zásadně. Čapí hnízdo ale není žádný problém, a už vůbec ne premiéra Babiše
ROZHOVOR „Osobně myslím, že Farma Čapí hnízdo není žádný problém, a už vůbec ne pana premiéra Babiše. Zatímco jinde by byli na počin, jakým je Farma Čapí hnízdo, hrdí, tak v České republice stále někteří lidé používají farmu jako záminku, jak panu Babišovi znepříjemnit jeho působení v politice. To je celé,“ řekl nám v rozhovoru František Šlingr, člen představenstva společnosti IMOBA, která provozuje Čapí hnízdo.
Jaké řešení navrhujete? To nemají chodit do školy? To je asi nesmysl, který by se mohl nevyplatit, když tu pak zůstanou a budeme tu mít negramotné lidi, navíc by pak rodiče nemohli ani pracovat, kdyby je museli hlídat a žádali by o dávky…
Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:
O tuto odpověď jste již vyjádřil(a) zájem. Děkujeme.