Situace ve Francii je katastrofální. Rozvrat a destrukce. Spolupracovník Marine Le Penové nám toto řekl o volebních podvodech, gigantické manipulaci a o tom, co bude dál

11.05.2017 4:41

ROZHOVOR Bývalý předseda Francouzsko-české obchodní komory Jean-Pierre Hottinger a kandidát francouzské Národní fronty do parlamentu hovoří o manipulacích, mediální masáži a porušení zákona během prezidentských voleb ve Francii a přibližuje, co vše se dělo. Také nastínil, co se bude dít za prezidentství Macrona. Očekává výprodej Francie globalistům a otevření dveří velkému a divokému přistěhovalectví.

Situace ve Francii je katastrofální. Rozvrat a destrukce. Spolupracovník Marine Le Penové nám toto řekl o volebních podvodech, gigantické manipulaci a o tom, co bude dál
Foto: Hans Štembera
Popisek: Marine Le Pen

Jak hodnotíte výsledek prezidentských voleb? Byl to úspěch, či neúspěch?

Tyto prezidentské volby byly historické stejně jako hysterické. V prvním kole bylo úkolem, jak zadržet odchylku od organizovaného systému, Macronův program ani nezmiňuji. Fillon musel být diskvalifikován, protože převzal místo Juppého v primárkách proti všem odhadům.

Viděli jsme zmizení dělení na levici a pravici a objevilo se dělení na linii globalismus versus patriotismus. Strany, které hlasovaly pro Macrona, fakticky přiznaly, že jsou všechny spojeneckými stranami, protože všechny podporují porobení Francie evropské konstrukci a NATO. Dokonce i když říkaly opak, všechny souhlasí s destrukcí Francie, která probíhá a jejímž lídrem je nyní Macron.

Všichni oportunisté francouzské politiky si rychle uvědomili podstatu temných sil, které řídily Macrona, a shromáždili se pateticky a groteskně k podpoře tohoto kandidáta. Všichni kariéristé dychtiví, aby dostali drobeček z nadcházející hostiny, zradili Francii a své voliče na první zapískání oligarchie. Demaskovali se.

Anketa

Na stole jsou dle tisku tři scénáře. Který chcete?

hlasovalo: 10406 lidí

Rekordní úrovně dosáhl poměr těch, kteří se zdrželi hlasování –  25 procent. To je neslýchané od roku 1969 během druhého kola prezidentských voleb. Bezprecedentní procento bílých a neplatných lístků, devět procent, znamená, že Macron byl zvolen méně než 45 procenty voličů (pokud počítáme 47,5 milionu registrovaných voličů). Pokud přidáme hlasy Macronovi těch, kteří hlasovali proti Marine (odhadem okolo 14 procent), dostaneme se k 70 procentům Francouzů, kteří si nezvolili Macrona!

Je proto nezbytné srovnat 22 procent hlasů pro Marine Le Penovou se zhruba 30 procenty pro Macrona (25 + 9 + 22 + 14 = 70)!

Marine získala 34 procent hlasů (10,5 milionu) a 22 procent (pokud počítáme všech 47,5 milionu registrovaných voličů). Toto je nejdůležitější výsledek voleb od dob, co Národní fronta existuje a řadí ji na první místo v opozici proti prezidentovi.

Všichni registrovaní voliči   47,5 milionů    100 %

Neúčast                                                              25 %

Bílé neplatné lístky                                            9 %

Celkem                                                              66 %

Macron                                                              44

Le Penová                                                                 22

 

Probíhal souboj kandidátů podle pravidel a férově?

Ne. Gigantická manipulace veřejného mínění probíhala déle než rok, aby vnutila do čela prezidentského volebního souboje Emmanuela Macrona. Víme, že existuje silný vztah mezi medializací, rozpočtem na kampaň a počtem hlasů.

Jen v samotném roce 2016 více než 17 tisíc novinových článků, 75 titulních stránek magazínů a stovky hodin vysílání v největších audiovizuálních médiích ve Francii bylo věnováno Macronovi. Z novinářů se stali propagandisté a někdy i otevření spolupracovníci Macrona.

Toto promotion bylo organizováno jako uvedení nového pracího prášku na trh. Bylo to ještě více vtíravé se začátkem nového roku s metodami manipulace svědomí založenými na technikách kontroly myšlení. Mítinky byly navštěvovány placeným publikem, které poslouchalo příkazy zasílané esemeskami pro chvíle, kdy bylo potřeba řvát či mávat vlajkami.

Výsledek druhého kola prezidentských voleb demonstroval zlověstnou vynalézavost sil řídících hlavní média a agentury veřejného mínění, které patří těm samým oligarchům (Bolloré, Arnault, Pinault, Lagardère, Drahi, Bergé, Niels, Dassault, Bouygues).

Je to vítězství ekonomické, finanční a průmyslové oligarchie, která ukradla demokracii v naší zemi a která si pro sebe podřídila téměř všechna masová média.

Ve druhém týdnu před finálním hlasováním jsme viděli všeobecnou hráz proti FN. Média se spojila, aby hovořila o Marine Le Penové pouze negativně, nepřátelsky, iracionálně a dokonce ohavně. Bylo předkládáno vyvolávání odporných asociací mezi zločiny Třetí říše a Národní frontou. Stručně řečeno, měla proti sobě celý systém.

Konečně během prvního kola proběhlo mnoho protiprávních jednání, která porušila volební zákon. Například 500 tisíc volebních karet bylo tisknuto a posláno v duplikátu. Milion imigrantů získalo francouzské občanství, aby převážili hlasování. Marine Le Penová postoupila záležitost kontrolnímu orgánu.

Co bylo rozhodující? Co rozhodlo o výsledku voleb?

Toto vynucené zvolení Macrona přeměnilo francouzskou politickou scénu v ruiny. Prakticky všechny politické síly dělené na levici a pravici jsme se přesunuli na dělení patrioté versus globalisté. 18 procent voličů se nemohlo rozhodnout až do nedělního hlasování.

Aliance mezi Nicolasem Dupont-Aignanem a Marine Le Penovou byla šokem pro ostatní lídry a pro mnoho voličů. Televizní debaty mezi kandidáty byly nebývale zuřivé a mnoho voličů si neuvědomilo, že strategií, kterou sledovala Marine Le Penová, bylo demaskovat Macronův program tím, že ho destabilizuje. 

Vidíte nějaké chyby v kampani Marine Le Penové a co se mělo udělat lépe?

Nepodařilo se jí náležitě vysvětlit návrat národní měny. Tento bod vystrašil řadu důchodců, kteří se obávali devalvace. Dostatečně nevysvětlila důvody pro odchod z EU, což destabilizovalo část elektorátu. Konečně netrvala dostatečně na povaze svého programu, který je spojen s lidmi a blahobytem.

Financial Times uveřejnily schéma, podle nějž větší část voličů Fillona a Mélenchona volila Macrona. Proč se podle vás Marine Le Penové nepodařilo je získat na svou stranu? U voličů Fillona patriotismem a u voličů Mélenchona ekonomickým programem a odporem ke globalizaci?

Fillon byl premiérem prezidenta Sarkozyho, který prováděl katastrofální atlanticko-sionistickou politiku. Jeho elektorát je spíše katolický a tradicionalistický. Mélenchon je trockista, který je pro globalizaci, a proto je proti Le Penové. Většina z těchto voličských skupin ale odevzdala bílý lístek. Hlasy nebyly masivně přeneseny, protože lídři dali velice precizní volební instrukce: „Cokoli kromě Le Penové“. Dělali to ve prospěch oligarchie a aby nebyli penalizováni ve volbách do parlamentu či za případnou funkci ministra.  

Jaké dopady budou podle vás volby mít na francouzskou a evropskou politiku?

Žádné v přicházejícím roce. Emmanuel Macron bude otrocky implementovat Obecné pokyny Evropské komise o hospodářské politice (European Commission’s Broad Economic Policy Guidelines), které nejsou ničím jiným než diktátem. V následujících měsících a letech Francouzi budou schopni vidět a litovat své volby globalistického kandidáta.

Pan Macron zvýší daň z přidané hodnoty a sníží daně velkým korporacím, což znamená, že bude brát chudým a obohatí bohaté. Bude implementovat na nuceném pochodu, deregulaci regulovaných profesí, všeobecnou uberizaci francouské společnosti, konec stálých smluv, redukci podpory v nezaměstnanosti, odbourání pracovního práva, zpochybnění minimální mzdy, to zahrnuje podpis transatlantické dohody TAFTA (když bude zpět na jednacím stole) a CETA.   

Dále prodej francouzského strategického průmyslu Spojeným státům a Německu, nucené fúze obcí, programované zmizení úřadů a sladění Francie s agresivními a války chtivými geopolitickými pozicemi Washingtonu a NATO. A samozřejmě otevření dveří velkému a divokému přistěhovalectví.

Dnes jde o brilantní vítězství sil, které se rozhodly pro rozvrácení Francie a kolektivní podrobení francouzského lidu. První signál přijde v září, až projdou zákony během léta. Francouzi se probudí z hypnózy. Za jeden rok bude situace zneklidňující. Samozřejmě terorismus bude vzkvétat, aby udržel populaci potichu. Zjeví se diktatura. 

Jak výsledek prezidentských voleb ovlivní parlamentní volby v červnu a jaký očekáváte jejich výsledek?

Dopady jsou enormní. Běžně poslanci, kteří jsou zvoleni, vytvářejí prezidentskou většinu. Nyní prezident nemá stranu (Macronova strana je virtuální), propuknou bitvy mezi bratrskými stranami. Svatá unie proti Národní frontě nebude dále fungovat. Národní fronta bude schopna získat sto poslanců. Nyní má jen dva. Macron již ví, že pro něj bude velice obtížné získat majoritu.

Jaká je nyní nálada Francouzů? Neznamená výsledek voleb, že jim EU, NATO a imigrace zatím ještě tolik nevadí?

Atmosféra mezi venkovskou populací je těžká. Tito lidé jsou naštvaní. Francouzi jsou dezinformováni o hlavních problémech a tématech. Nikdo nehovoří o imigraci, aby nebyl ocejchován jako rasista. Evropská unie a NATO jsou technicistní záležitosti, které jsou srozumitelné pouze velmi vzdělaným lidem.

Situace ve Francii je katastrofální: sedm milionů lidí je nezaměstnaných ve všech kategoriích a 11 milionů lidí žije v chudobě. 200 farem bankrotuje každý týden. Každý den je v průměru spácháno 30 sebevražd a 254 pokusů. Ztráta 750 tisíc společností. Za jeden den se do zahraničí stěhuje v průměru jedna firma.

Co říkáte tomu, že Marine Le Penová je označována za fašistku či agentku Vladimira Putina?

Systém systematicky démonizuje Marine a Národní frontu, aby lidi přiměl, aby pro ni nehlasovali. Taktika systému se nazývá „reductio ad hitlerum“ a používá ji establishment jako nástroj intelektuálního teroru. Žádný rozumný člověk si přece nemůže myslet, že Francie by nechala vzkvétat fašistickou stranu od roku 1973! Globalisté nechtějí spojenectví s Ruskem (protože USA chtějí zůstat supervelmocí), takže démonizují Marine… Celá story o fašismu a ruských agentech je dětinská.

Hovoří se o tom, že by v National Front mělo dojít k dalším změnám či ke změně názvu. Co si o tom myslíte a co by nyní měla FN dělat, aby uspěla?

Je to možné, budeme to vědět během tohoto týdne. Kampaň pro parlamentní volby proběhne společně s Nicolasem Dupont-Aignanem, takže mimo Národní frontu. Národní fronta bezpochyby dosáhla maxima v nynější formě. Strana se musí adaptovat stejně jako ostatní strany.

 

Jean-Pierre Hottinger bude v pondělí 15. května společně s Tomiem Okamurou hovořit v 18 hod. na setkání Akce D.O.S.T. 

reklama

autor: Lukáš Petřík

Odchod do důchodu

Paní Schillerová, přijde mi to, nebo nějak často měníte své názory? Teď tvrdíte, že je pro vás navýšení věku odchodu do důchodu nepřijatelné, ale podle jiných, s tím souhlasili a zrovna vy jste to jako ministryně sama navrhovala - https://tn.nova.cz/zpravodajstvi/clanek/396856-schillerova-chce-zvysi...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Babiš byl asi unesen, podstrčili dvojníka. Režisér Rychlík pro PL

4:44 Babiš byl asi unesen, podstrčili dvojníka. Režisér Rychlík pro PL

„To mne vede k domněnce, že ten Andrej Babiš, podepsaný vlastnoručně pod dopisem plédujícím za podpo…