Společnost rozeštvávají multikulturalisté a politické neziskovky, nejspíš ve jménu Nového světového řádu. Jen si vzpomeňte, co předváděli fanoušci Drahoše, připomíná poslanec SPD

30.12.2018 0:00 | Zprávy
autor: David Hora

PŮLNOČNÍ ROZHOVOR „Demonstrace napříč Evropou jsou výsledkem katastrofální migrační, energetické a evropské politiky Merkelové a Macrona,“ říká poslanec za SPD Jan Hrnčíř. V rozhovoru vysvětlil, proč je podle něj česká společnost doslova rozeštvaná a vyjádřil se k současné vládě, Andreji Babišovi i Miloši Zemanovi. Nevynechal ani ruského a amerického prezidenta a prozradil, co je pro náš stát dle jeho názoru v příštím roce důležité.

Společnost rozeštvávají multikulturalisté a politické neziskovky, nejspíš ve jménu Nového světového řádu. Jen si vzpomeňte, co předváděli fanoušci Drahoše, připomíná poslanec SPD
Foto: red
Popisek: Jan Hrnčíř (SPD)

Naše společnost je prý rozdělená, údajně nám hrozí ztráta demokracie, proti Andreji  Babišovi i Miloši Zemanovi se konala celá řada demonstrací... I takový byl rok 2018. Jak vy vnímáte náladu ve společnosti? Jsou lidé skutečně tak nespokojení, jak někteří tvrdí? A pokud ano, tak co je podle vás ten největší problém, na který bychom se měli zaměřit?

Já myslím, že společnost je především rozeštvaná. Různí multikulturalisté a politické neziskovky se neustále snaží rozeštvávat a rozdělovat nejen českou společnost. Pravděpodobně tak činí ve jménu Nového světového řádu, který by rádi tito eurofederalisté nastolili. Bylo to jasně vidět už v prezidentských volbách, kdy míra netolerance až nenávisti k odlišným názorům a jejich nositelům, přímo sršela od podporovatelů Jiřího Drahoše. Kytky v koši 17. listopadu pak byly jen pokračováním nenávistné politiky těchto neomarxistických struktur.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Mgr. Petr Macinka byl položen dotaz

Ústavní puč

Co tím přesně myslíte? Jak podle vás prezident násilně mění ústavní pořádky? Prezident přeci využil svého práva se obrátit na soud a ten nějak rozhodl, on přeci žádnou ústavu nemění, jen vlastně požádal o upřesnění, jak je myšlena, což je podle mě i dobře a snad pro příště budete jako politici věnov...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

„Jinak bych nic neposílal.“ Jak to bylo s dopisem pro ÚS

12:59 „Jinak bych nic neposílal.“ Jak to bylo s dopisem pro ÚS

Potřebuje ÚS k řešení žaloby prezidenta spoustu času? Na tuto otázku pro ParlamentníListy.cz odpovíd…