Stačí povolení ke střelbě! Vojska máme na zachycení imigrace dost. Martin Koller pohaněl ty, kteří „chrochtají u koryt“, a začal vypočítávat

29.08.2016 20:20

ROZBOUŘENÝ SVĚT MARTINA KOLLERA „Válka ze strany Ruska EU reálně nehrozí, pokud ji nevyprovokují USA. A vojenská tažení do Asie a Afriky po vzoru NATO/USA s katastrofálními následky a vojenskými porážkami jako v Iráku a Afghánistánu EU nepotřebuje. Takže těch zhruba 100 000 vojáků uvedených v silách EU by dokonale stačilo na většinu úkolů spojených s obranou Evropy,“ říká mimo jiné pro ParlamentníListy.cz analytik Martin Koller.

Stačí povolení ke střelbě! Vojska máme na zachycení imigrace dost. Martin Koller pohaněl ty, kteří „chrochtají u koryt“, a začal vypočítávat
Foto: Hans Štembera
Popisek: Martin Koller

Merkelovou nečekalo příznivé přivítání. Ba naopak, počtu demonstrací proti ní si všimla i německá média. Ostře proevropští čeští politici vyplísnili Čechy za to, že umějí jen nadávat a pískáním na Merkelovou nic nezískali. Jak jste to sledoval vy?

Já jsem to moc nesledoval. Že budou demonstrace, bylo jasné. Důležité je, že poměr těch, kteří přišli zdarma říci či zapískat pravdu na podporu vlasti a národa, naprosto vymazal několik ubožáků, kteří přišli za mrzký peníz vítat reprezentantku bruselské a berlínské totality. Evropské hodnoty a podobné protinárodní spolky placené z ciziny by se měly zaměřit na to, kdo je zaplatil, protože to jsou jeho či jejich agenti. Je třeba poděkovat všem statečným občanům bez ohledu na politické strany za to, že přišli a dali soudružce Merkelové jasně najevo, co si o ní a jejím islámském multikulturalismu myslí.

Jako obvykle neměly demonstrace vlasteneckých občanů žádný vliv na arogantní českou politickou scénu reprezentovanou protinárodní vládou a dalšími stranami mediálně podporovanými především ČT24.

Občané by jim jejich přezíravost měli vrátit ve volbách. Politici volení voliči českého národa tento národ urážejí a kritizují. Odmítají plnit svůj poslanecký slib. Dovedete si představit něco ubožejšího? Další hrají pokryteckou komedii, jako že nepatří do vlády, jsou proti Merkelové a její islamizaci a ve skutečnosti pouze obelhávají občany a plní americké příkazy s cílem získat monopol moci a islamizovat ještě víc. Dovedete si představit něco podlejšího?

Bohuslav Sobotka nastolil myšlenku společné evropské armády. Ozvaly se dvojí nesouhlasné hlasy: Jeden, že jde o konkurenční projekt a bez NATO a USA si stejně ani nevrzneme a že beztak neplníme kritéria NATO stran procenta HDP na zbrojení. Tak jak se můžeme hnát do dalšího nadnárodního projektu? No a druhý hlas proti tomu říká, že by šlo v podstatě o německou armádu, že podobné sbory by byly vysílány proti zlobivým státům EU. Má některý z těchto kritizujících hlasů pravdu?

Řečnění kolem evropské armády nastolované v médiích našimi i zahraničními politiky stejně jako všemožnými analytiky a experty především v ČT24 je jen dokladem toho, jakou si můžeme prohlédnout či poslechnout přehlídku neschopných žvanilů.

Evropská unie žádnou armádu nepotřebuje, protože už ji dávno má. Udivující je, že to neví nikdo z politiků pobírajících plat z našich daní, stejně jako europolitický spolek z Bruselu chrochtající u přetékajících koryt a plných pohárů. O úrovni všemožných samozvaných analytiků a expertů včetně generálů vyjadřujících se v protinárodní propagandistické dílně cizích zájmů zvané ČT a některých serverech placených ze zahraničí typu Britských listů nemám ani nejmenší iluze. U nich mne nevědomost neudivuje.

Od roku 1992 existuje Eurocorps se 60 000 vojáky. Dále je tu Evropská bojová skupina tvořená osmnácti prapory po 1 500 vojácích. Mimoto jsou tu Evropské námořní síly, které však honí piráty kolem Afriky, ale nelikvidují je, místo toho, aby bránily Evropu. Jak to bude s kombinovanými expedičními silami tvořenými námořnictvy Francie a Británie, se uvidí. Pro naše vojenské odborníky od Bohuše (přes ministra obrany po skvěle placené poradce kdekoho) bych měl také jednu „novinku“. Vědí o tom, že existuje polsko-slovensko-česká brigáda s velitelstvím v Trenčíně? Podobná brigáda je i v Pobaltí.

Je evidentní, že na obranu proti islámské invazi má EU vojáků dostatek a k tomu ještě armády členských zemí. Chce to jen chtít. Ale protože se nechce a z Berlína nám stále vnucují cestou evropských kvót svoje hosty, které my jsme nezvali, tak nezbude, než se bránit sami.

Válka ze strany Ruska EU reálně nehrozí, pokud ji nevyprovokují USA. A vojenská tažení do Asie a Afriky po vzoru NATO/USA s katastrofálními následky a vojenskými porážkami jako v Iráku a Afghánistánu EU nepotřebuje. Takže těch zhruba 100 000 vojáků uvedených v silách EU by dokonale stačilo na většinu úkolů spojených s obranou Evropy.

Podíl z HDP jsou jen obecné kecy na vykrádání státní kasy. Jde hlavně o kšefty pro zbrojovky, především americké. Kdyby se nekradlo, byla by na tom armáda podstatně lépe. Stačí se podívat na všemožná výběrová řízení, počínaje botami. O kšeftech s odprodávanou výstrojí, která chybí vojákům, ale lze ji pořídit v kdejakém army shopu, ani nemluvě. Prostě základním znakem současné evropské demokracie je korupce, což se promítá i do obranyschopnosti. Proto je třeba z EU odejít, protože na ni jen doplácíme.

Každou ozbrojenou moc lze zneužít, ale aktuálně nás ohrožuje především naše účast v NATO, protože to je americká vojenská síla. A USA se snaží vyvolat válku s Ruskem.

Z čistě vojenského hlediska: Má naše země kapacitu vybudovat takovou armádu, která by byla schopna sama o sobě ubránit tuto zemi? Kolik by to stálo a jak by to srazilo naši životní úroveň?

V současné době samozřejmě takovou kapacitu nemá. Naše dvě poslabší brigády s několika podpůrnými pluky by byly schopny bránit rozlohu zhruba jednoho kraje po dobu dvou týdnů, možná méně. Ale to se opakuji už několik let. Naše armáda z předlistopadového období s 217 000 vojáky a několika sty tisíci vycvičenými záložáky (pro které měla výzbroj i výstroj) by to bez ohledu na řadu problémů dokázala lépe a déle. Není vůbec důležité, zda někdo vojnu proflákal, stal se obětí šikanování nebo měl za velitele idiota, systém byl celkově funkční. Neumím si představit, že by se v tehdejší době mohla konat nějaká masová islámská invaze. Ukončila by ji vojska pohraniční stráže.

Pokud chce vytvořit někdo z nějaké země kolonii, zbaví ji především armády, zemědělství jako zdroje potravin, průmyslu jako zdroje financí a výzbroje pro armádu; zadluží ji, zničí školství a sociální systém, zesměšňuje slavnou historii, vlast, národ, rozbíjí rodinu jako základ státu, zamlčuje informace a prosazuje politickou korektnost a nakonec občany geneticky zničí masovým dovozem necivilizovaných cizinců. K eliminaci těchto ohrožení většinou armádu nepotřebujeme. Chce to politickou změnu.

Abychom mohli vybudovat akceschopnou armádu pro obranu našeho území, museli bychom především odejít z EU, která nás ničí a vysává, dále udělat pořádek v celém hospodářství a státní správě. Od roku 1990 zmizelo podle kvalifikovaného odhadu jen ve státních a obecních korupčních zakázkách (především stavebních) kolem 700 miliard korun. Dále se rozplynuly důchodové fondy na sanaci rozkradených bank. Přes 200 miliard mizí ročně jako zisk majitelů cizích firem, v nichž pracují za ostudné platy naši občané. Stačí se dále podívat na výběrová řízení naší armády, kupříkladu na radary. Zase se hledá možnost, jak nakoupit s co největším soukromým a partajním profitem bez ohledu na zájmy státu. Ale co se dá čekat od ministerstva s takovým vedením? Ryba smrdí od hlavy.

Kdyby se přestalo rozkrádat, mohli bychom mít stejně početnou armádu jako před třiceti lety a dobře vyzbrojenou. Problém je v tom, že v současnosti nejsou peníze na kvalitní školství, privatizací se zvyšují náklady na zdravotnictví, sociální systém je zneužíván (více neziskovkami než takzvanými nepřizpůsobivými), důchody jsou doslova zločinné. A to přes veškeré řeči a sliby, že bude líp, které posloucháme už 26 let. Hlavně že bude dost peněz na solární zlodějnu, všemožné europrojekty směřující do vlastních kapes, a především migranty a jejich integraci, o niž nikdo nestojí s výjimkou neziskovek, které na tom vydatně parazitují.

Z hlediska moderní jaderné války naše země nic neznamená a klasická válka na našem území je pravděpodobná jako útok Marťanů. Nanejvýš by šlo o obranu proti spojencům v NATO a EU. Na obranu proti islámské invazi by současná armáda a policie stačily, jen je posílit pohraniční policií, ozbrojenými dobrovolníky, například SOS, dát jim jasné pravomoci a povolení ke střelbě.

Ministr Chovanec dává najevo, že není bezpečné brát běžence z Turecka, neb vlastně nevíme, co se v Turecku děje. A opět zopakoval, že v případě pádu dohody s Tureckem můžeme čekat kritické problémy. Což ale bylo řečeno už asi posté. Co dělat kromě řečí?

Ministr Chovanec by zase byl rád hezký na všechny strany. Straší ho běženci z Turecka. Ale jací vlastně běženci? Míní tím islámskou invazi, kterou Turecko organizuje za podpory USA a jejich sluhů v EU i u nás včetně vedení jeho ČSSD a dalších dvou vládních partají? Nebo běžence, kteří prohráli americký puč proti Erdoganovi a jeho islámské občanské většině? Ti by měli prchat do USA, které si puč objednaly. Američané vyvolali války na Balkáně, v Iráku, Afghánistánu, Sýrii, Libyi, Gruzii a na Ukrajině – a následky má nést EU.

Kritické problémy s Tureckem má EU už rok. Stačily by ekonomické sankce a Erdogan by se rychle vzpamatoval. Bez obchodu se zeměmi EU by se jeho islámské Turecko za několik měsíců ekonomicky zhroutilo. Místo toho se protahují sankce proti Rusku na podporu protinárodních fašistických oligarchů na Ukrajině a agrese NATO proti Rusku.

Žádnou dohodu s Tureckem nepotřebujeme. Stačí se Erdoganovi rázně postavit, poslat vojáky na hranice, válečné lodě na moře, přestat si hrát na humanitu, přestat porušovat vlastní zákony a plnit politické i vojenské sliby a přísahy. Problém by byl vyřešen v několika týdnech a bylo by možné začít vracet všechny, kteří překročili hranice EU ilegálně.

Pokud by se mateřské země vzpouzely je přijmout zpět, odsunout ilegály na opuštěné ostrovy, ať si je jejich vlasti živí. Oni už by se jejich kmenoví příbuzní doma postarali, aby se vlády daly do pohybu a staraly se o své občany.

Kdyby byl v Bruselu a Berlíně zájem na ochraně Evropy, dokázali bychom za uplynulý rok postavit na hranicích s Tureckem i velkou čínskou zeď. Místo toho se už více než rok žvaní a cpou peníze Turecku na podporu islámské invaze. Islamizace pokračuje ze severní Afriky pomocí Frontexu.

Na jedné straně hrané obavy pana ministra z tureckých běženců a na druhé výběrové řízení jeho ministerstva na kontrakt za půl miliardy z našich daní na integraci 6 000 muslimů. Ty chce dovézt naše protinárodní vláda dobrovolně bez ohledu na kvóty. Jaký to kšeft pro dienstbierovské neziskovky. Ministr vnitra i ČSSD si z nás evidentně dělají legraci. Ale zdaleka to neumějí tak dobře jako majitel firmy ANO a jeho parta.

Nezbývá, než odmítnout v blížících se volbách kandidáty partají protinárodní vlády a jejich klony a neskákat jejich šéfům na komedie a mediální reklamu. Totéž zopakovat za rok v parlamentních volbách. Jinak se islámská invaze i u nás stane realitou.

Celý týden pokračuje haló kolem akce Martina Konvičky na Staroměstském náměstí. Mluví se o šíření poplašné zprávy, výtržnictví apod. Byl byste vy osobně scénou předvedenou konvičkovci zděšen, že byste vystřelil? Chápete hosty z restaurací, kteří zděšeně utíkali?

Představa Martina Konvičky klátícího se na vypůjčeném velbloudovi mne především pobavila. Místo střelby, ostatně nechodím po Praze ozbrojen, bych padal smíchy z herců s nalepenými vousy.

Bezhlavý stádní úprk turistů je dokladem toho, že občané EU jsou již vesměs banda nemyslících pos..ů. Ani chlapi se nepřipravovali k obraně svých rodin. Nedávno jsem v jedné knize objevil výraz mužena jako výsledek dlouholeté práce feministek a jejich vlivu na evropské muže. Stejné feministky ani neceknou proti islámské invazi, která je jednou smete po obřízce pod burky. Nelze se divit, že muslimové něčím takovým pohrdají.

I naprostému tupci by mělo dojít, že Islámský stát na velbloudech nemohl nepozorovaně dorazit do Prahy, ledaže by použil islámskou technologii – létající koberce z Pohádek tisíce a jedné noci. Mimochodem, velbloud je v současnosti v tamních oblastech velmi vzácné a drahé zvíře, které chovají opravdoví boháči, a žádní teroristé na nich nejezdí. Ti mají v oblibě terénní toyoty nakupované pro ně Saúdskou Arábií.

Uspořádat tuto show na výroční den bratrské internacionální pomoci armád Varšavské smlouvy byl docela dobrý nápad. Ovšem je třeba zdůraznit, že islámská invaze, pokud se ji podaří realizovat, bude mít podstatně horší následky. Organizátorům se však podařilo dobrý nápad zaměřený na probuzení veřejnosti úspěšně zkazit. Chtělo to lépe propracované divadlo a méně střelby, nanejvýš nakonec, poté, co by se přihlížející zorientovali v situaci.

Na problém se lze dívat z více pohledů. Především divadlo bylo ohlášené a povolené. Radnice nesplnila slib ozvučení. Tím zabránila varování občanů i turistů. Nazval bych to připraveným podrazem pražského magistrátu vedeného firmou ANO a jejím zeleným klonem. Přitom metráky zábavní pyrotechniky na silvestra a při oslavách sportovních akcí včetně řady zranění pražskému anokrnáčovskému magistrátu nevadí a nikdo nemluví o magorech. Opět demokratický metr různých délek.

Na druhé straně byla hromadná střelba, byť z nějakých poplašňáků, na veřejnosti nerozmyšlená pitomost. Je neuvěřitelné, že organizátorům nedošlo, že to bude proti nim zneužito. To si nevšimli, kde žijí, a zapomněli použít mozek?

Anebo se stejné síly, které zaplatily rozbití Bloku proti islámu, a tak i oslabení Úsvitu jako největší vlastenecké strany, postaraly o to, aby se diskreditovala akce vlastenecké protiislamizační iniciativy?

Na závěr bych připomněl, že to byl Martin Konvička, který upozornil na týrané české ženy v muslimských rodinách, a už jen to je obrovskou zásluhou. Rovněž patří k prvním vlastencům, kteří upozornili na nebezpečí současného islámu pro evropskou civilizaci. Co dělali proti islámské hrozbě kromě žvanění (v lepším případě) ti, kteří Konvičku kritizují a nadávají mu do magorů? Většina z nich nic. Kdyby žvanil v nějaké neziskovce o potřebě islámského multikulturalismu a evropských hodnotách, topil by se v dotacích, mediální slávě, byl by váženým hostem v ČT každý den.

Velmi zajímavě se vyjádřil židovský restauratér z Prahy Aaron Günsberger. Ten se sice ke Konvičkově taškařici přichomýtl, důležitější jsou však jeho obecnější komentáře. Tvrdil, že evropská kultura nad islámskou nezvítězí, že v naší zaprděné kotlině přijde teroristický útok, jen nevíme kdy, že bychom se měli učit od Izraele, kde každý má zbraň, a že Židé v Praze vědí, že odsud budou muset odejít, neb to tu nemá budoucnost. A jak známo, odkud odcházejí Židé, a z Francie nyní již dokonce prchají, tam to nemá budoucnost. Válka je podle něj neodvratná.

S vámi prezentovaným názorem pana restauratéra se shoduji... Až na dvě výjimky. Především islámská kultura nad evropskou nezvítězí, protože neexistuje. Islámská kultura je Korán, právo šaría a v poslední době salafismus, což je vše ideologie, která se nedokáže přizpůsobit ani světovému vývoji a civilizovanému lidstvu. Islám nic nevytvořil, pouze ukradl cizí nápady, technologie a další produkty. Kolik je islámských objevů a vynálezů? Zvítězí pouze hrubé násilí, pokud se nebudeme bránit.

Zadruhé, budoucnost nebude mít život v zemi našich předků včetně mnoha generací Židů, jestliže se vzdáme a necháme se islamizovat a uvrhnout do primitivismu pod tlakem z Bruselu a Berlína. Civilizovaná budoucnost nebude, jestliže budeme volit partaje současné protinárodní vlády a jejich klony, necháme se oblbnout televizní propagandou a pokryteckým lhaním.

Válka je neodvratná, protože už je dávno tady. Islámská invaze probíhá déle než rok a není to nic jiného než ta takzvaná hybridní válka. Jen je problém zjistit, kdo je vlastně nepřítel. Útok je veden z Turecka, severní Afriky, Bruselu i Berlína. Mimoto se muslimové hrnou do Evropy s pomocí bruselských politiků méně nápadně už desítky let.

Ale my se připravujeme na válku s Ruskem. Podle dosud nepotvrzených informací došlo 21. srpna nejen ke spanilé jízdě konvičkovců, ale i k otevření poklopů amerických sil s balistickými raketami s jadernou hlavicí. Rusko na to reagovalo aktivací části systému protiraketové obrany. Možná už mohlo být i po válce. A stále se nikdo nevyjádřil ke skladům americké výzbroje ve Vyškově a Přáslavicích.

O tom, že bychom se měli učit v Izraeli, mluvím už dlouhá léta. Tam je totiž boj proti islámským teroristům douholetou objektivní realitou a je veden systémově bez ohledu na islámské multikulturalisty a antisemity v Bruselu. Vesměs se dozvídám, že jsem sionistický zednář.  

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: Martin Huml

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Musíme se ptát: Kdo vlastně ovládá USA? Až Biden odstoupí... Ben Kuras šokuje

9:39 Musíme se ptát: Kdo vlastně ovládá USA? Až Biden odstoupí... Ben Kuras šokuje

OBZOR BENJAMINA KURASE Bidenovy bláboly už by vydaly na sbírku, bude se řešit jeho předčasný konec, …