Jako zastupitelka TOP 09 jste uvedla, že se obáváte spolupráce s ODS kvůli možnému kmotrovskému napojení. Můžete být konkrétní?
Nově zvolený místostarosta Prahy 3 a předseda oblastního sdružení ODS pan Alexander Bellu – jedna z „nových tváří“ ODS na Praze 3 – je členem ODS již od roku 2006 a v minulosti, v době, kdy Pavel Hurda ovládal radnici MČ Prahy 3, působil na radnici jako asistent tajemníka.
K tomu je třeba zdůraznit, že pan Hurda je (i dle webových stránek ODS) nadále veden jako aktivní člen oblastní rady ODS a tento týden, při volbě nové rady městské části, se zasedání zastupitelstva aktivně zúčastnil a zdálo se, že je s novou koalicí a jejím složením nadmíru spokojen.

Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLPřidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
Článek obsahuje štítky
Hurda , ODS , Praha 3 , Stropnický , TOP09 , Bellu , vulgární výroky prezidenta Zemana , Škapová
autor: Tomáš A. Nový
Na co podle vás tak strašně potřebujeme Ukrajince?
A jste nebo nejste pro jejich zařazení do českého sociálního sytému? Jaké konkrétní dávky by jim dávalo ANO, kdybyste byli ve vládě? A komu? Všem Ukrajincům?
Další články z rubriky
11:42 Foldyna si četl Koudelkovu zprávu: Groteska, slátanina
Úřad vedený magorem ale, vcelku logicky, může generovat pouze magorské výstupy, řekl pro Parlamentní…
- 0:01 Důchody podle Ústavního soudu: Plán SPD, jak vrátit spravedlnost
- 0:00 Vyoral k výpadku proudu: Tak mají další pádný důvod zdražovat
- 9:02 Stranický týdeník, dříve „orgán“. Předvolební Šafr do schránky
- 4:43 Trump hraje poker, Putin šachy. Kvůli degradaci elit Západu je jaderná válka reálná
- 4:44 Negramotnost, armáda a prezident Pavel. Historik Fidler kárá i vládu