Program pokračuje od 19 hodin koncertem cimbálové muziky Stupava, spojeným s řízenou ochutnávkou vinařství Lahofer, nabídkou specialit na roštu a plzeňského piva Prazdroj.
Odpolední část bude poprvé probíhat také v nově zrekonstruované části sklepa kulturního centra, a je bez vstupného. Představí se vinařství z Čejkovic, Horních Dunajovic, Vrbového, Dobšic, Miroslavi a Dolních Bojanovic. Ochutnat bude tedy možné až 30 vzorků vybraných vín. Pokud některý vzorek zachutná, je možno vystavená vína zakoupit. V rámci akce proběhne i anketa o nejlepší víno Ašských sklepů 2019.

Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLPřidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
autor: PV