Aš: Město se prezentovalo na veletrhu cestovního ruchu v Praze

02.04.2024 13:37 | Tisková zpráva

Město Aš se úspěšně prezentovalo na prestižním veletrhu cestovního ruchu Holiday World & Region World, který se konal od 15. do 17. března 2024 na výstavišti Letňany PVA EXPO v Praze.

Aš: Město se prezentovalo na veletrhu cestovního ruchu v Praze
Foto: wikipedia
Popisek:

Stánek města Aš přitahoval velký zájem návštěvníků. „Mnoho lidí plánuje navštívit Ašský výběžek a získalo od nás praktické informace, které podnítily motivaci k akci,” říká Zdeněk Soukup, manažer pro cestovní ruch Městského úřadu v Aši.

Město Aš se také zúčastnilo konference cestovního ruchu, kde byla hlavním tématem aktivní turistika a lázeňství. „Na konferenci jsme se dozvěděli o nových trendech v regionální turistice a turistickém marketingu,” sdělil dále Soukup.

V rámci profesní přípravy a inspirace ke studentské soutěži přijel také Studentský parlament. Studenti měli možnost převzít role marketérů, kameramanů, editorů a dokonce i manažerů rozpočtu. Cílem bylo vytvořit propagační video o svém regionu. „Dnes jsme zažili úžasný den plný inspirace a nových zážitků s našimi studenty z Ašska,“ říká Eva Holečková, ředitelka Městského domu dětí a mládeže Sluníčko Aš. „Od příštího ročníku se můžou do soutěže zapojit i neformální skupiny při SVČ (DDM). Takže příští rok Ašsko a Hranicko může také soutěžit,” doplnila Eva Holečková.

Veletrh Holiday World & Region World je každoroční událost, která přináší mnoho příležitostí pro města jako je Aš. Město se těší na další ročník veletrhu a plánuje se ještě více zapojit do této události. „Velké množství lidí hledá zajímavé kouty k vandrování a cyklistice s následnou možností wellness. Z veletrhu mám skvělý pocit,” dodává Zdeněk Soukup.

reklama

autor: PV

Ing. Marian Jurečka byl položen dotaz

Demokracie

Přijde vám demokratické někoho vyloučit ze strany a rozhodovat o tom bez toho, aniž by byl dotyčný na jednání pozván a měl možnost se hájit? A opravdu si myslíte, že to jak se vyjadřuje Svoboda je důvod, proč vám klesají preference? Já teda nevím, ale mě jste zklamali tím, jak nás necháváte na holi...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Bohumín zajistí svým obyvatelům výhodnou dodávku tepla až do roku 2040

22:10 Bohumín zajistí svým obyvatelům výhodnou dodávku tepla až do roku 2040

Už jen necelý rok zbývá podle vedení společnosti ČEZ Teplárenská do ukončení výroby energií z uhlí v…