Aš: Nové parkoviště v Příbramské je hotové

17.12.2020 9:15 | Zprávy
autor: PV

Koncem listopadu byla dokončena stavba parkoviště v Příbramské ulici. Stavbu dodavatel zahájil v srpnu, kdy probíhala přeložka kabelů. Zemní práce poté zdržel nález starého sklepení, které bylo nutné prozkoumat a zadokumentovat archeology.

Aš: Nové parkoviště v Příbramské je hotové
Foto: wikipedia
Popisek:

V Příbramské ulici vzniklo malé parkoviště o osmi stáních, nové chodníky, opěrná zeď a veřejné osvětlení. Část Příbramské má nový asfaltový povrch, nyní je již upravené i okolí parkoviště.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Mgr. Petr Macinka byl položen dotaz

Proč vás lidi volili?

Sám tvrdíte, že proto, že chtěli změnu. Ale myslíte, že chtěli sledovat, jak hlavní, co se řeší je Turek a jeho nominace na ministra? Proč proboha místo něj nenavrhnete někoho jiného? Kandidoval do sněmovny, chtěl být tedy poslanec, což je, tak o co tu běží? O blaho lidí určitě ne.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Jihlava: Jedna jízdenka, víc možností

20:36 Jihlava: Jedna jízdenka, víc možností

Jihlavská MHD je už dva roky součástí krajské dopravy, cestování po okolí Jihlavy je jednodušší než …