Benešov: Rekonstrukce bytového domu Vlašimská 897 v současnosti finišuje

30.08.2020 14:52 | Zprávy
autor: PV

Jsou nainstalovány zařizovací předměty, jednoduché kuchyňské linky s kombinovaným sporákem a kamna pro lokální topení, a to ve všech 6 bytových jednotkách.

Benešov: Rekonstrukce bytového domu Vlašimská 897 v současnosti finišuje
Foto: wikipedia
Popisek: Benešov

Nová fasáda dala objektu ráz moderního domu, čemuž odpovídá i nové členění bytů se zázemím. Stavební firma Dráb a spol., s. r. o., předvedla perfektní práci ve velmi složitých podmínkách historické kamenné budovy. Celou stavbu vyprojektoval, dozoroval a prakticky za pochodu operativně řešil stavební komplikace Roman Moravec.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Zuzana Majerová byl položen dotaz

Podle vás si za válku může Ukrajina do velké míry sama

Jak? A chápu to dobře, že tak vlastně útok Ruska ospravedlňujete? Vím, že píšete, že jste proti válce, ale na to se neptám. To snad každý.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Hradec Králové: Rekonstrukce jedné z budov Domova U Biřičky by mohla začít příští rok

7:17 Hradec Králové: Rekonstrukce jedné z budov Domova U Biřičky by mohla začít příští rok

Kompletní oprava jedné z budov Domova U Biřičky by mohla začít na konci roku 2027. Dokončena by mohl…