Beroun: Ve městě již začal jarní úklid

06.03.2019 9:23 | Zprávy
autor: PV

S ohledem na příznivé počasí odstartoval v Berouně jarní úklid v předstihu. Obvykle vyrážejí čistící vozy do ulic až v druhé polovině března, tentokrát ale začal úklid již na konci února. Vysoká prašnost v ulicích, kterou způsobil inertní posypový materiál, tak bude brzy minulostí.

Beroun: Ve městě již začal jarní úklid
Foto: mesto-beroun.cz
Popisek: Beroun

Současně vedení města intenzivně řeší znečišťování místních komunikací, které je úzce spojeno s výstavbou na území Berouna. „K největšímu znečištění docházelo v ulici Bezručova. Na zásah vedení města bylo docíleno řádné čištění vozidel vyjíždějících z místní stavby včetně udělení pokuty za znečišťování komunikace,“ uvedl místostarosta Michal Mišina.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Mgr. Róbert Šlachta byl položen dotaz

Bezpečnost

Co přesně má podle vás Evropa udělat, aby dostála tomu, že přijme odpovědnost za vlastní bezpečnost? Je fakt, že už včera bylo pozdě a Evropa v otázce zajištění bezpečnosti totálně selhala, což ukazuje i řadu let problém s nelegální migrací, který vůbec nedokázala vyřešit.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

České Budějovice: Šikovné učně pozdravila primátorka

16:44 České Budějovice: Šikovné učně pozdravila primátorka

V obřadní síni radnice se sešli vítězové soutěže Učeň roku a Zlaté ruce 2026 i jejich rodiče.