Bílovec zabodoval v celostátní soutěži radničních listů a sociálních sítí!

24.07.2020 13:46 | Zprávy
autor: PV

Město Bílovec se poprvé zapojilo do celostátní soutěže radničních zpravodajů a facebookových stránek a v kategorii měst od 2 do 10 tisíc obyvatel vybojovalo na krajské úrovni za facebookové stránky pomyslnou zlatou medaili a bronzovou za radniční listy! A úspěšné bylo město i v červnovém celostátním kole, kde v konkurenci 21 účastníků získalo 3. místo za facebookové stránky a 10. místo z celkem 70 soutěžících za zpravodaj.

Bílovec zabodoval v celostátní soutěži radničních listů a sociálních sítí!
Foto: bilovec.cz
Popisek: Bílovec

„O zapojení Bílovce do soutěže Zlatý lajk a Radniční listy 2020, kterou pořádala společnost Kvalikom, rozhodla mediální komise, jejíž jsem součástí,“ vysvětluje starostka města Renata Mikolašová a pokračuje: „Chtěli jsme zjistit, jak si stojíme oproti konkurenci a doufali jsme, že bude-li hodnocení na úrovni, mohly by i negativní výtky odborné komise být pro nás skvělou zpětnou vazbou, kterou bychom jinak nedostali. Toto umístění je pro nás příjemným překvapením a krásnou motivací do další práce,“ dodává starostka.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Mgr. Libor Vondráček byl položen dotaz

Ukrajina v EU?

Cituji z prohlášení vaší strany: Evropská unie se snaží urychlit přístupová jednání s Ukrajinou. Kdo jako přesně? Kdo ten proces přijetí řídí? A kdo vlastně rozhoduje o přijetí či nepřijetí nějaké země do EU?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Šumperk: Partnerství měst žije

13:44 Šumperk: Partnerství měst žije

Partnerská města nejsou jen formální dohody uložené v šanonech radnic. Skutečný smysl partnerství se…