Blansko: Na dopravním hřišti přibyly nové prvky

26.03.2019 11:38 | Zprávy
autor: PV

Zúžení vozovky nebo železniční přejezd – to jsou nové prvky na dopravním hřišti v Blansku, kde tento týden začala jarní část dopravní výchovy, určené žákům 4. ročníků základních škol. A modernizací prošla podle Aleše Lakoty z blanenského BESIPu i učebna dopravní výchovy v Základní škole Salmova, kde se učí teoretická část dopravní výchovy. Ta se tedy teď vyučuje v novém kabátě.

Blansko: Na dopravním hřišti přibyly nové prvky
Foto: Blansko.cz
Popisek: Blansko

Učebna vyhrazená na zmíněné škole právě pro dopravní výchovu prodělala v zimě výraznou rekonstrukci. „Byly nainstalovány nové, moderní prvky pro interaktivní výuku, včetně internetového připojení, což velmi zefektivní teoretickou přípravu dětí, zejména pak řešení dopravních situací,“ vysvětlila jedna z lektorek Jana Sedláková.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Mgr. Jana Černochová byl položen dotaz

Vážená paní exministryně

nedávno jste prohlásila, že USA jsou náš největší spojenec. Zvláštní vyslanec amerického prezidenta Donalda Trumpa pro Bělorusko John Coale právě Evropany vulgárně označil za „bandu sr*čů“. Co tomu říkáte, když o Vás takto mluví Váš největší spojenec? Petr Kryl

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Aš: Pátý ročník participativního rozpočtu

7:33 Aš: Pátý ročník participativního rozpočtu

Navrhněte projekt, který bude ku prospěchu všem.