Břeclav: Od neděle bude park ve vánočním

27.11.2021 21:17 | Tisková zpráva
autor: PV

V nedělní podvečer se břeclavský park u pěší zóny vánočně rozzáří. I letos návštěvníky parku potěší krásně ozdobený vánoční strom, betlém nebo „andělská“ fontána a další prvky, které navodí tu pravou vánoční atmosféru.

Břeclav: Od neděle bude park ve vánočním
Foto: breclav.org
Popisek: Pohled na Břeclav

Nechceme přispívat k již tak velmi špatné epidemické situaci, a proto vás s lítostí musíme informovat, že v neděli se avizovaná akce Rozsvícení vánočního stromu uskuteční bez kulturního programu.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Výhružky

To jste myslel vážně, že za to, že lidé nevítali vaše ministry na festivalu s potleskem a nadšením, zrušíte festivalu dotace? To mi přijde fakt už dost za hranou všeho. To budete dávat dotace, které jsou z peněz nás všech, jen těm, co vám budou pochlebovat?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Karlovy Vary: Lázeňské lesy a parky začaly měřit návštěvnost

10:23 Karlovy Vary: Lázeňské lesy a parky začaly měřit návštěvnost

V karlovarských lázeňských lesích byly na pěti vytipovaných místech instalovány monitorovací sčítače…