Břeclav: Senioři budou mít nové, praktičtější koupelny

30.04.2018 7:37

Obyvatele Domu s pečovatelskou službou ve Staré Břeclavi čeká náročné období. V nejbližších dnech zde totiž začne provozně náročná rekonstrukce koupelen. Výsledek ale přinese větší komfort a především jejich bezpečnější užívání.

Břeclav: Senioři budou mít nové, praktičtější koupelny
Foto: breclav.org
Popisek: Pohled na Břeclav
reklama

 

S plánovaným průběhem prací seznámili obyvatele Domu s pečovatelskou službou v pátek 20. dubna místostarosta Jaroslav Válka a ředitel Domova seniorů David Malinkovič. „Peníze na rekonstrukci máme připravené, všechno, co jsme vám slíbili, se bude realizovat. Víme, že rekonstrukce koupelen je nutná. Zaměříme se při ní především na funkčnost a bezbariérovost,“ ubezpečil obyvatele DPS místostarosta Jaroslav Válka.

Dočasné nepohodlí, zvýšená hlučnost a prašnost budou vykoupeny budoucím větším komfortem a bezpečnějším užíváním. „Nové koupelny budou bezbariérové, nevyhovující vany nahradí sprchové kouty. Záchody budou vyvýšené, budou k dispozici madla. Vyměníme také umyvadla, kachličky, budete mít k dispozici přípojku pro pračku,“ upřesnil rozsah rekonstrukce ředitel Domova seniorů David Malinkovič. Celá akce bude dokončena v červenci.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: PV
reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Šlapanice: Žádné masivní kácení se nechystá

10:41 Šlapanice: Žádné masivní kácení se nechystá

Město Šlapanice připravilo na základě požadavků občanů na bezpečné přecházení frekventované ulice Ná…