Břeclav: Za odměnu do oblak

02.06.2021 21:23 | Zprávy

Město Břeclav nabídlo třem Břeclavanům vyhlídkový let vrtulníkem, jako poděkování za jejich dlouholetou činnost pro město.

Břeclav: Za odměnu do oblak
Foto: breclav.org
Popisek: Pohled na Břeclav

V neděli v poledne nasedli za Charvátskou Novou Vsí do vrtulníku firmy Heliczech plukovník ve výslužbě Jan Maria Hronek, válečný veterán, který v těchto dnech slaví významné životní jubileum, Bronislava Kunová, která loni za svou dlouholetou práci v Domově seniorů získala prestižní ocenění Sestra roku, a Josef Košulič, dlouholetý velitel starobřeclavských dobrovolných hasičů.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: PV

Zuzana Majerová byl položen dotaz

Co myslíte tou revizí pobytu Ukrajinců v ČR?

A taky jak se stavíte k pomoci Ukrajině? Nepomohlo by, což chtěl i sám Zelenský, aby Ukrajinci šli za svou zem bojovat a neschovávali se třeba zde? A jaký bude váš přístup k sociálním dávkám pro Ukrajince?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Vánoce v Bohumíně budou zářit víc než kdy dřív

7:14 Vánoce v Bohumíně budou zářit víc než kdy dřív

Bohumín letos ve spolupráci s Nadací ČEZ investoval do nové výzdoby statisíce a slibuje světelnou na…