Vv úterý 21. července od 14 hodin, věnují představitelé Monteků a Kapuletů (v hlavních i vedlejších rolích) své podpisy zájemcům v Galerii Vaňkovka.
Premiéru bude na hradní scéně následovat loňská úspěšná inscenace Mnoho povyku pro nic s nezapomenutelnou dvojicí Puškvorce a Šťovíčka v podání Petra Čtvrtníčka a Leoše Nohy. Dále se představí Tatiana Vilhelmová a Roman Zach v moderním pojetí Zkrocení zlé ženy a loňská úspěšná premiéra z Ostravy Jak se vám líbí – komedie plná bláznivých situací, postav, přeměn, milostných zápletek. K letošnímu programu patří také Sen noci svatojánské s Davidem Prachařem a Evou Vrbkovou a na závěr Veselé paničky windsorské v režii Jiřího Menzela se Simonou Stašovou a Bolkem Polívkou v hlavních rolích, které divadelní festival 13. srpna uzavřou.

Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLPřidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
autor: PV