Brno: Program rozvoje kultury – jednáme ve shodě

26.02.2012 16:54 | Zprávy

Dne 23. 2. 2012 proběhlo další setkání mezi zástupci Magistrátu města Brna a iniciativou Brno kulturní. Jedná se již o druhé setkání, na kterém se diskutovalo o potřebách nezřizovaných subjektů v oblasti kultury.

Brno: Program rozvoje kultury – jednáme ve shodě
Foto: Martin Šimák
Popisek: Pohled na Brno shora, letecký snímek

Během diskuse byly deklarovány kroky, kterými hodlá MMB postupovat v jednání, o vstřícné a jednotné formě spolupráce. „Na schůzce se zástupci iniciativy Brno kulturní jsme se shodli na veřejné prezentaci připomínek k dokumentu Program rozvoje kultury ve městě Brně a jeho evaluace a další spolupráci při tvorbě komunikační platformy,“ upřesnila náměstkyně primátora Jana Bohuňovská.

Obě strany předložily náměty a podklady k budoucím jednáním, která budou následovat. MMB opět hodlá sezvat zástupce široké veřejnosti a představit vypořádání připomínek, které byly k dokumentu vzneseny. Na této veřejné prezentaci bude také představen návrh formy spolupráce a komunikační platformy.

Dne 25. ledna 2012 proběhlo v sále Břetislava Bakaly veřejné projednání Programu rozvoje kultury ve městě Brně a jeho evaluace. Veškeré připomínky, návrhy a konstatování spolu s jejich vypořádáním ze strany MMB či zpracovatelské firmy DHV budou zveřejněny na webových stránkách města Brna v průběhu příštího týdne.

Tiskové středisko MMB

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: Brno.cz

Klára Kocmanová byl položen dotaz

Kocmanová (Piráti): Peníze z trestné činnosti mají pomáhat obětem, ne mizet ve státní kase

Kam přesně ty peníze mizí? A uznáváte tedy, že stát je špatný hospodář? Protože mě to tak často přijde. Platíme daně a ne malé, a přesto tu pak nejsou peníze na pomoc potřebným nebo třeba na platy ve státní správě, na stavbu kvalitních silnic atd. atd.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Jihlava: Vydejte se na naučnou procházku k mokřadům

22:42 Jihlava: Vydejte se na naučnou procházku k mokřadům

Zdravé město Jihlava a Český svaz ochránců přírody zvou všechny milovníky přírody na naučnou procház…