Brno: Žáci z Bosonoh postavili střechu vodárny poničenou tornádem

27.10.2021 19:44 | Tisková zpráva
autor: PV

Po 9 pracovních dnech se může vodárna v Mikulčicích pyšnit novou, sedlovou střechou, kterou v červnu odneslo tornádo. Vyrobilo ji 12 žáků Střední školy stavebních řemesel Brno-Bosonohy za dohledu svých mistrů.

Brno: Žáci z Bosonoh postavili střechu vodárny poničenou tornádem
Foto: Brno-stred.cz
Popisek: Nová radnice v Brně

Na nové střeše pracovali klempíři, tesaři, pokrývači a zedníci. 

„Bosonožská střední škola a obec se domluvily, že žáci budou v Mikulčicích pomáhat celý školní rok. Jsem na ně hrdý. Je to skvělá reklama na studium řemeslných oborů,“ sdělil hejtman Jihomoravského kraje Jan Grolich.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Jan Jakob byl položen dotaz

Rozpočet

Když teď tvrdíte, jak byste v rozpočtu dokázal ušetřit přes 60 miliard, můžete mě a myslím, že ne jen mě, vysvětlit, proč jste ty peníze neušetřili už v tom vámi navrhovaném rozpočtu? Jak vám to teď věřit? Kde jste najednou vzal ty úspory?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Česká Lípa: Záchrana domu v samém srdci památkové zóny

16:21 Česká Lípa: Záchrana domu v samém srdci památkové zóny

Dva roky již město Česká Lípa vlastní dům vedle radnice v Panské ulici čp. 217, který není v dobrém …