Bruntál: Loď Harta opět vozí výletníky po Slezské Hartě

04.05.2021 8:36 | Zprávy
autor: PV

Kvůli pandemickým opatřením zatím elektroloď Harta pluje po Slezské Hartě podle jízdního řádu a sveze méně lidí. Rezervovat si jízdenku je možné prostřednictvím nového systému.

Bruntál: Loď Harta opět vozí výletníky po Slezské Hartě
Foto: bruntal.net
Popisek: Náměstí města Bruntál

Harta zahájila výletní sezónu minulý týden. Z Leskovce nad Moravicí vyráží podle jízdního řádu čtyřikrát za den do Razové, odkud pokračuje do Roudna a vrací se zpět do přístaviště.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Práce autora se řídí redakčními zásadami ParlamentníListy.cz.

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Přidejte si obsahový box PL do svých oblíbených zdrojů na Hlavní stránce Seznam.cz. Děkujeme.

Jak si někdo může koupit stát?

A myslíte, že tento stát patří Babišovi? Jinak článek se mi docela líbil, ale té poslední větě nerozumím. https://www.parlamentnilisty.cz/politika/politici-volicum/Martinek-Pirati-Kmotri-z-devadesatek-vypadaji-oproti-dnesku-jako-zabari-787399

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Písek: Město instalovalo speciální budky pro vzácného dudka chocholatého

7:14 Písek: Město instalovalo speciální budky pro vzácného dudka chocholatého

Odbor životního prostředí nechal rozmístit v okolí Semic, Topělce a na jižních stráních Píseckých h…