Bruntál: Slavnostní rozsvícení vánočního stromu zrušeno

25.11.2021 9:18 | Tisková zpráva

Vzhledem k mimořádným opatřením Vlády ČR, platným od pondělí 22. listopadu 2021, je zrušen kulturní program u příležitosti rozsvícení vánočního stromu na náměstí Míru v Bruntále a stejně tak i samotné slavnostní rozsvícení stromu v pátek 26. listopadu.

Bruntál: Slavnostní rozsvícení vánočního stromu zrušeno
Foto: bruntal.net
Popisek: Náměstí města Bruntál

Strom bude rozsvícen spolu s ostatní vánoční výzdobou při rozsvícení veřejného osvětlení ve městě.

Zrušen je bohužel i kulturní program Setkávání u vánočního stromu ve dnech 8. a 9. prosince. Důvodem je, že okolnosti konání uvedených kulturních a společenských akcí neumožňují garantovat dodržení platných mimořádných opatření. Vánoční trhy se budou konat bez doprovodných programů a za podmínek stanovených v nařízení Vlády ČR.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

Předpokládané složení nové vlády:

předseda vlády: Petr Fiala (ODS), ministr vnitra: Vít Rakušan (STAN), ministr pro místní rozvoj a digitalizaci: Ivan Bartoš (Piráti), ministr zemědělství: Zdeněk Nekula (KDU-ČSL), ministr financí: Zbyněk Stanjura (ODS), ministr zdravotnictví: Vlastimil Válek (TOP09), ministr školství: Petr Gazdík (STAN), ministr práce a sociálních věcí: Marian Jurečka (KDU-ČSL), ministryně obrany: Jana Černochová (ODS), ministr spravedlnosti: Pavel Blažek (ODS), ministr průmyslu a obchodu: Jozef Sikela (BPP), ministr dopravy: Martin Kupka (ODS), ministr zahraničí: Jan Lipavský (Piráti), ministr životního prostředí: Anna Hubáčková (BPP), ministr kultury: Martin Baxa (ODS), ministr pro evropské záležitosti: Mikuláš Bek (BPP), ministr pro legislativu: Michal Šalomoun (BPP), ministryně pro vědu a výzkum: Helena Langšádlová (TOP09).

reklama

autor: PV

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Znojmo: Letní škola s Kolumbem se uskuteční i v příštím roce

20:33 Znojmo: Letní škola s Kolumbem se uskuteční i v příštím roce

Letní škola s Kolumbem je projekt, který se v letošním roce úspěšně rozjel na znojemských školách. D…