Bruntál: Veletrh Artifex nabídl školákům inspiraci i informace

06.12.2022 19:31 | Tisková zpráva

Pro školáky, kteří si vybírají střední školu a přemýšlí o svém budoucím povolání, organizoval Úřad práce ČR, kontaktní pracoviště Bruntál Veletrh středních škol a zaměstnanosti Artifex.

Bruntál: Veletrh Artifex nabídl školákům inspiraci i informace
Foto: bruntal.net
Popisek: Náměstí města Bruntál

Artifex se konal ve školních dílnách Střední průmyslové školy a Obchodní akademie Bruntál a byl určený pro žáky osmých a devátých tříd základních školy. Možnost jej navštívit využili školáci ze škol z Bruntálu i okolí.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: PV

JUDr. Jana Turoňová byl položen dotaz

Komunisti

Vypadáte sympaticky, proč hájíte právě komunisty? A fakt věříte, že když už podruhé dostali stopku, že to není jejich konec u nás?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Zlín: Zdenka Wasserbauerová získala od prezidenta medaili Za zásluhy

22:42 Zlín: Zdenka Wasserbauerová získala od prezidenta medaili Za zásluhy

Mezi osmačtyřiceti osobnostmi, kterým prezident republiky Petr Pavel udělil včera ve Vladislavském s…