Čáslav: Byla zahájena realizace projektu „Efektivnější hospodaření se srážkovými vodami ve městě Čáslavi“

21.10.2020 16:01 | Zprávy
autor: PV

Dne 24. 9. 2020 byla zahájena realizace projektu „Efektivnější hospodaření se srážkovými vodami ve městě Čáslavi“, u kterého se předpokládá spolufinancování Evropskou unií – Fondem soudržnosti v rámci Operačního programu Životní prostředí.

Čáslav: Byla zahájena realizace projektu „Efektivnější hospodaření se srážkovými vodami ve městě Čáslavi“
Foto: meucaslav.cz
Popisek: Čáslav

V rámci realizace projektu dojde k osazení kruhové dvouplášťové akumulační nádrže o objemu 15 m3 na Komenského náměstí, pozemku č. 2311/1, která bude sloužit k záchytu dešťové vody ze střechy budovy Diakonie (č. p. 140). Voda z nádrže bude primárně využívána k zálivce veřejné zeleně v centru města. Navrhované řešení napomůže k zadržování vody v krajině a k úspoře jejích zdrojů.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Prachatice: Rekonstrukce bytových jader

22:41 Prachatice: Rekonstrukce bytových jader

Starosta Jan Bauer a místostarosta Jan Kotrba navštívili bytový dům v ulici Národní 1003, kde byla d…