Čáslav má svou vílu

10.11.2019 6:32 | Zprávy
autor: PV

V lesoparku Vodranty byla instalována Víla - první z plánovaných plastik. Toto řezbářské dílo pro město zhotovil Josef Cipryán z obce Podhradí.

Čáslav má svou vílu
Foto: Hans Štembera
Popisek: Hotel Bílý kůň v Čáslavi

Materiál na výrobu plastiky pochází z části kmene jasanu, který stál na místě instalace plastiky a byl pokácen na základě posouzení arboristy Ing. Bažanta.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

RNDr. Vendula Svobodová byl položen dotaz

Vyvolení

Podle vás rozpočet Babišovy vlády zhorší situaci lidem a přihraje peníze vyvoleným. Koho myslíte těmi vyvolenými? A uvědomujete si fakt, že vy jste měli šanci lidem pomoc, a že se vám to nepovedlo, a proto je na scéně opět ANO?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Česká Lípa obnoví prvky na dalších dětských hřištích

16:26 Česká Lípa obnoví prvky na dalších dětských hřištích

Na otázku, která zazní v jedné známé české písničce: A co děti, mají si kde hrát? Máme v České Lípě …