Cena Ď za Liberecký kraj bude opět udělena v Novém Boru

12.02.2017 18:36

I v roce 2017 se bude v Novém Boru děkovat. Město opět přijalo roli generálního partnera významného charitativního projektu Richarda Langera, jehož cílem je nejen poděkování osobnostem a organizacím za nezištnou pomoc potřebným, ale také vytvoření prostoru pro setkání a sblížení lidí.

Cena Ď za Liberecký kraj bude opět udělena v Novém Boru
Foto: René Latko / novy-bor.cz
Popisek: Nový Bor

Nominaci na cenu Ď 2017 může podat prakticky kdokoliv, kdo cítí potřebu veřejně poděkováním ocenit poskytnutý dar či pomoc. Všichni mohou využít této příležitosti a nominovat své mecenáše, sponzory a dobrodince, podmínkou nominace je pouze význam pomoci a její dopad pro toho, kdo byl podpořen.

Předání cen proběhne v Novém Boru ve čtvrtek 30. března v 18 hodin v Navrátilově sále.

Vyhlášen bude vítěz krajského kola Ceny Ď a město současně využije této příležitosti k udělení ceny městské. Definitivní uzávěrka nominací na finále ceny Ď 2017 je 30. dubna 2017. Má-li však nominace projít i krajským a městským kolem, čímž se pochopitelně zvyšuje šance nominovaných na získání ocenění, nominujte co nejdříve.

Formulář k podání nominací je dostupný na www.cena-d.cz.
Uzávěrka nominací do krajského kola je 28. února 2017. Z těchto nominací následně vybere krajské kolegium vítěze krajské ceny a městské kolegium udělí na jejich základě cenu města.
Vyplněný nominační lístek zašlete do data uzávěrky na e-mail: cena-d@centrum.cz
a v kopii na e-mail: aforgacova@novy-bor.cz.

Do nominace je nutno uvést (požadované údaje jsou důležité z organizačních důvodů):

• Jméno mecenáše, sponzora, dobrodince a kontakty na něj
Je-li Váš mecenáš soukromá osoba, prosím, uveďte: jméno, přesnou poštovní adresu, e-mail, telefon.
Je-li Váš mecenáš firma, či jakákoliv organizace, nadace, sdružení apod., prosím uveďte: přesný název firmy, jméno osoby zastupující firmu, poštovní adresu, telefon, e-mail.

• Název podpořeného projektu či název podpořené organizace

• Zdůvodnění nominace

Do nominačního formuláře je také třeba uvést údaje za nominujícího (město a kraj, ve kterém sídlíte, název organizace, přesnou poštovní adresu, telefon, e-mail) včetně jména a funkce osoby odpovídající za nominaci.

Všem, kteří nedisponují elektronickou poštou a rádi by se zapojili do procesu nominací, nabízíme pomoc na Odboru školství, kultury a sportu MěÚ, budova A, 3. patro.

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: PV

Ing. Klára Dostálová byl položen dotaz

Dotace pro zemědělce

Dobrý den, ANO je prý proti tomu, aby získávání dotací pro zemědělce bylo navázáno na ekologické prvky. Zajímá mě proč jste proti? Vychází to z nějakého průzkumu, který dělal irozhlas. Na jednu stranu mi to přijde docela logické, ale nevím teda, co je těmi ekologickými prvky myšleno a zas je fakt, ž...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Znojmo: Diskutovali nad možnostmi snížení dopravní zátěže

22:28 Znojmo: Diskutovali nad možnostmi snížení dopravní zátěže

Jak snížit dopravní zátěž ve Znojmě. To bylo hlavní téma diskuze odborníků v Centru Louka.