Česká Lípa: Milionem korun podpoří město stavbu lávky v nemocnici

26.03.2025 7:17 | Tisková zpráva
autor: PV

Finančním darem ve výši jednoho milionu korun se českolipští zastupitelé rozhodli podpořit Nemocnici s poliklinikou Česká Lípa, a.s. Přispěli na modernizaci přístupové lávky, která vede do budovy polikliniky a nemocniční lékárny. Hotová by měla být již koncem dubna.

Česká Lípa: Milionem korun podpoří město stavbu lávky v nemocnici
Foto: ceska-lipa.info
Popisek: Česká Lípa

Dřívější lávka již byla v nevyhovujícím technickém stavu, v podstatě na hranici životnosti. Musela být proto uzavřena a na konci roku 2024 začala samotná výstavba lávky nové. Ta výrazně zvýší komfort pro pacienty, zaměstnance a další návštěvníky nemocnice. 

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Mgr. Petr Macinka byl položen dotaz

Jak přesně tedy bude ten spor vyřešen?

V tomto článku píšete o vyřešení sporu s Polskem, ale už ne konkrétně. Můžete být konkrétní a sdělit to řešení? https://www.parlamentnilisty.cz/politika/politici-volicum/Ministr-Macinka-Hrozna-je-ta-Babisova-vlada-ja-vim-68-let-stary-spor-vyresen-787162

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Kroměříž: Město rozdělilo neziskovým organizacím více než 2,5 milionu

16:09 Kroměříž: Město rozdělilo neziskovým organizacím více než 2,5 milionu

Kroměřížská radnice rozdělila neziskovým organizacím, spolkům i dalším subjektům, které ve městě půs…