Česká Lípa: Pracovníci veřejně prospěšných prací se mohou těšit na nové šatny

29.07.2017 7:33 | Zprávy
autor: PV

Nové šatny se sociálním zázemím pro pracovníky veřejně prospěšných prací vybuduje město Česká Lípa. Ty vzniknou přestavbou garáže v areálu v Poříční ulici.

Česká Lípa: Pracovníci veřejně prospěšných prací se mohou těšit na nové šatny
Foto: ceska-lipa.info
Popisek: Česká Lípa

Ve stávající budově garáží budou vybourány vnitřní dělící příčky i obvodový plášť a vyzdí se nový prostor tak, aby zde vznikly samostatné šatny, sprchy a WC pro 40 žen a 40 mužů.

„Bylo nutností vytvořit odpovídající zázemí pro pracovníky veřejně prospěšných prací,“ uvedl místostarosta města Juraj Raninec.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Proč zřizovat nějako krizovou komisi?

Kdo by měl být jejím členem? Kdo by ji jmenoval? Na jak dlouho? A jestli se může sejít a rozhodovat nějaká komise, proč by nemohl i parlament? Nějak to nechápu a myslím, že by o zásadních věcech měli rozhodovat politici, které si volíme ne bůh ví kdo.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Jičín: Narozeniny Václava Čtvrtka v červených sukních

10:23 Jičín: Narozeniny Václava Čtvrtka v červených sukních

Václav Čtvrtek, autor pohádek a velký symbol města Jičína by letos oslavil 115. narozeniny.