Česká Lípa: Radní podpořili bohulibé projekty

9. 10. 2019 12:49

Celkem sedm žadatelů o dotaci či dar z Fondu rady města podpořili českolipští radní na svém jednání 30. září. Mezi žadatele rozdělili částku 122 tis. Kč, žadatelé peníze využijí na uspořádaní akce, nakoupení vybavení nebo na provoz svých zařízení.

Česká Lípa: Radní podpořili bohulibé projekty
Foto: ceska-lipa.info
Popisek: Česká Lípa
reklama

Nejvyšší částku přidělili českolipští radní společnosti Fokus Liberec, která je využije na částečnou úhradu vybavení pro nové chráněné bydlení pro osoby s duševním onemocněním. Částku dvacet tisíc pak získali hned tři žadatelé. Spolek krok pro všechny generace peníze využije na částečnou úhradu nákladů spojených s pořádáním vzdělávacího víkendu pěstounů s dětmi, Sjednocená organizace nevidomých a slabozrakých prostředky využije k nákupu sedačky do nově zrekonstruovaných prostor v pobočce knihovny na Špičáku a Jaroslav Tatarkovič peníze utratí za výdaje spojené s provozem Obory Skalice u České Lípy.

Farní charita Česká Lípa získala z Fondu rady města 16.000, které využije při organizaci Dne pro náhradní rodičovství. Nejmenší částku, 6.000 Kč, získal místní zahrádkářský svaz, kterému peníze pomohou uspořádat výstavu zahrádkářských výpěstků.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: PV
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Hustopeče: Plánuje se nový skatepark v areálu Pavučiny

21:49 Hustopeče: Plánuje se nový skatepark v areálu Pavučiny

Radní se sešli na své 50. schůzi v úterý 7. července. Na programu měli veřejné osvětlení na hřbitově…