Česká Lípa: Zastupitelé přidělili letošní poslední dotaci pro lékaře

21.11.2024 13:05 | Tisková zpráva

Všechny finanční prostředky, které byly pro letošní rok připravené v dotačním programu na podporu zdravotních služeb, jsou poprvé za fungování tohoto programu vyčerpané. Zastupitelé na svém listopadovém jednání přidělili poslední dotaci z tohoto dotačního programu. Finanční částku 500 tisíc korun získala firma BONPRA CZ, s.r.o., která nedávno otevřela dvě nové zubní ordinace v ulici 28. října.

Česká Lípa: Zastupitelé přidělili letošní poslední dotaci pro lékaře
Foto: ceska-lipa.info
Popisek: Česká Lípa

Získané prostředky firma využije na plat zdravotní sestry v nově zřízených ordinacích. V letošním roce se podařilo z tohoto dotačního programu podpořit celkem tři lékaře a vyčerpat tak celou částku 1,5 mil. Kč, která byla v programu připravena. Dalšími dvěma letošními podpořenými jsou MUDr. Irena Moravíková a společnost LENAMED s.r.o., zastoupená MUDr. Lenkou Zajícovou. Obě využijí dotační prostředky na vybavení ordinace i plat zdravotní sestry.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: PV

Práce

Dobrý den, máte pravdu, že život je víc než práce, ale bez práce se neobejdete a více co mi na tom přijde nejsmutnější? Že i když pracujete, často máte i dva úvazky, stejně s penězi, co za práci dostanete sotva vyjdete. A můj dotaz tak je, zda máte řešení?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Znojmo: Kouzelný svět fantazie a hravosti zaplnil Loucký klášter od května do září

22:05 Znojmo: Kouzelný svět fantazie a hravosti zaplnil Loucký klášter od května do září

Znojmo se v letošní turistické sezóně stane dalším zastavením putovní výstavy IMAGINÁRIUM, kterou vy…