Kromě těchto příspěvků schválili zastupitelé ještě uzavřít dalších sedm nových smluv se žadateli, kteří čističku teprve budou stavět. Přesnou výši příspěvku těmto lidem město vypočítá až poté, co žadatelé vybudování čističky dokončí a předloží nezbytné doklady. Žádosti mohou lidé na českolipský městský úřad posílat už jen do 31. prosince 2014.
„Čtyři ze sedmi žadatelů, se kterými jsme uzavřeli novou smlouvu, předložili městu úplné žádosti. Tři další však žádosti úplné neměli. Vzhledem k tomu, že lhůta pro podávání žádostí brzy skončí a ti lidé by po obdržení všech potřebných dokladů už nemohli smlouvu s městem uzavřít, rozhodli jsme se jim mimořádně prodloužit termín na dodání potřebných materiálů do 27. února respektive do 30. června příštího roku. Jakmile tyto dokumenty doloží, smlouvy s nimi uzavřeme a následně i vyplatíme vypočítaný příspěvek,“ upřesnil místostarosta České Lípy Juraj Raninec.

Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLPřidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
autor: mucl.cz