Česká Lípa opraví jižní tribunu stadionu u Ploučnice

10.09.2015 9:13 | Zprávy
autor: PV

Železobetonové stupně jižní tribuny u českolipského stadionu se postupně rozpadají desítky let. Radní nyní dali opravě tribuny zelenou.

Česká Lípa opraví jižní tribunu stadionu u Ploučnice
Foto: ceska-lipa.info
Popisek: Česká Lípa

Železobetonové stupně jižní tribuny u českolipského stadionu se postupně rozpadají desítky let. Radní nyní dali opravě tribuny zelenou.

Na pondělním jednání souhlasili s přidělením veřejné zakázky malého rozsahu na stavební práce, které na stadionu u Ploučnice zajistí litoměřická stavební společnost Chládek & Tintěra, a.s.

„Důvodem pro zadání této veřejné zakázky je velmi špatný technický stav stávajícího objektu jižní tribuny, která je v současné době uzavřena. Stávající železobetonové stupně tribuny se rozpadají a dochází k sesouvání těchto stupňů směrem k přilehlému chodníku,“ konstatoval místostarosta Juraj Raninec.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

JUDr. Jindřich Rajchl byl položen dotaz

Rozhodnutí ÚS

Co myslíte tím, že je třeba se vzepřít rozhodnutí ÚS ve věci cesty prezidenta na summit? Jak se dá rozhodnutí vzepřít?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Písek: Aktualizace povodňových plánů

10:23 Písek: Aktualizace povodňových plánů

Bezpečnostní rada se na svém červnovém jednání zabývala aktualizací povodňových plánů a plánu nezbyt…