České Budějovice: Dobrovolníci uklízeli město

06.04.2023 13:33 | Tisková zpráva
autor: PV

Česko se uklízelo o uplynulém víkendu. A tradičně se k této celostátní akci připojily i České Budějovice. Nelegální černé skládky a nepořádek v přírodě likvidovaly desítky dobrovolníků.

České Budějovice: Dobrovolníci uklízeli město
Foto: Jan Rychetský
Popisek: Náměstí v Českých Budějovicích

Ti se zaměřili například na okolí cyklostezky směrem na Hlubokou nad Vltavou a uklízeli také kolem Kamenného rybníka v Novém Vrátě. To vše s bilancí 180 pytlů naditých odpadem. A kromě plastu, plechovek a pneumatik zbavili přírodu zátěže v podobě kufru, několika kabelek, bot, dopravní značky, matrací, počítačové sestavy nebo klíče od auta i s malým technickým průkazem a sdílené koloběžky. Ve speciálních sběrných nádobách skončilo i 20 použitých injekčních stříkaček.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Co je ta polopravda?

,,Babišova vláda nedává 2 procenta, ale vždyť Fialova vláda je nedávala taky. To je polopravda.“ Sám tvrdíte, že jste závazek vůči NATO nesplnili, tak co je ta polopravda?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

České Budějovice: Moderní technologie i dostatečná kapacita

10:23 České Budějovice: Moderní technologie i dostatečná kapacita

V obci Planá směrem na Homole je od 14. července 2026 k dispozici občanům města moderní velkokapacit…