„Ve věci úklidu ale jednáme i s dalšími vlastníky. Nedávno třeba se zástupci Správy železniční dopravní cesty, protože na jejich majetku kolem železničního náspu podél Nádražní a pod mosty je situace neutěšená. Jejich přístup je v podstatě stejný jako náš, takže se dá čekat náprava co nejdříve. Stejnou výzvu posíláme pravidelně před konáním mezinárodního ½ maratonu. Žádáme vlastníky o pořádek kolem trasy závodu a na dalších místech, kde se předpokládá velký pohyb návštěvníků,“ říká náměstek primátora Ivo Moravec.
Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLbox PL na Seznam.cz + ParlamentníListy TV
sledujte PL na YouTube + ParlamentníListy.cz
sledujte PL na GoogleZprávy + ParlamentníListy.cz
sledujte PL na Facebooku

