České Budějovice: Netradiční rozdávání vysvědčení, třeba i v parku

24.06.2020 13:59 | Zprávy

Na českobudějovických základních školách se letos kvůli pandemii koronaviru rozdávají vysvědčení trochu netradičně, a to už od pondělí 22. do pátku 26. června.

České Budějovice: Netradiční rozdávání vysvědčení, třeba i v parku
Foto: cb-info.cz
Popisek: České Budějovice

„Všechny varianty jsou možné. Děti si pro výsledky za uplynulý půlrok přicházejí po jednotlivcích, skupinách i v celých třídách, podle dispozic škol a s respektováním rozhodnutí jejich vedení. Třeba deváťáci ze Základní školy Dukelská dostanou vysvědčení v parku, což mi připadá docela poetické,“ říká náměstek primátora Viktor Vojtko s tím, že všechny děti musí mít prohlášení od rodičů o bezinfekčnosti.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: PV

Mír

Dobrý den, myslíte si, že je reálné, že válka skončí mírem a Ukrajina nepřijde o žádnou část svého území? Bylo by to tak správně, ale není to nereálné?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Pardubice: Přípravy stavby nového mostu míří do finále

16:14 Pardubice: Přípravy stavby nového mostu míří do finále

Po měsících příprav se rozbíhá jedna z největších investic města, nový Most Kapitána Bartoše, spojuj…