České Budějovice: Oprava mostu uzavře ulici U Černé věže, začne už 19. května

09.05.2023 16:14 | Tisková zpráva

Rekonstrukce frekventovaného mostu přes Mlýnskou stoku uzavře ulici U Černé věže od 19. května do 31. srpna 2023. Důvodem obnovy mostu je poškození jeho nosných i pojízdných konstrukcí.

České Budějovice: Oprava mostu uzavře ulici U Černé věže, začne už 19. května
Foto: cb-info.cz
Popisek: České Budějovice

Práce zahrnují odstranění vozovky, povrchu chodníků, zábradlí, obrubníků, izolace, betonových desek překrývajících komory pro inženýrské sítě a odhalení horního povrchu nosné konstrukce. Spodní stavbu i nosné konstrukce čeká otryskání tlakovou vodou, oprava trhlin v betonu a přespárování kamenného zdiva.

Anketa

Máme být kromě západních spojenců vděční za osvobození od nacismu i Rudé armádě?

97%
1%
hlasovalo: 27920 lidí

Doprava bude převedena na objízdnou trasu ulicí Na Sadech s vjezdem na náměstí Přemysla Otakara II. ulicí Karla IV. Pěším budou k dispozici nedaleké mosty přes Mlýnskou stoku v ulicích Plachého a Kněžská.

Společnost EG.D v rámci stavby provede výměnu stávajícího NTL plynovodu za nový. V této souvislosti odbor dopravy a silničního hospodářství magistrátu stanovuje pro společnost CB plyn s.r.o. přechodnou úpravu provozu na pozemní komunikaci – U Černé věže, Hradební, Na Mlýnské stoce, Na Sadech, Plachého, Hroznová, Karla IV., nám. Přemysla Otakara II., Senovážné náměstí.

Podrobnější informace najdete ZDE.

reklama

autor: PV

premiér

Není to spíš naopak, že jedině pod tlakem dokáže premiér jednat? A když jste u tlaku, máte dojem, že Babiš a vaše vláda zvládla pod tlakem covidu jednat lépe? Vždyť jste svá rozhodnutí měnili jak aprílové počasí

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Jihlava: Horáckým divadlem se prožene Kulový blesk

10:32 Jihlava: Horáckým divadlem se prožene Kulový blesk

Nejen na jihlavské scéně, ale vůbec poprvé na českých jevištích, se už tuto sobotu 9. prosince objev…