Od pátku 15.2. 20 hod. bude nutné si při vjezdu vyzvednout parkovací lístek a před odjezdem uhradit parkovné v jedné ze tří pokladen, které jsou umístěny na ploše parkoviště, u nástupní zastávky MHD linky č. 23 a u vstupu z ulice Jírovcova. Výjezd z parkoviště bude umožněn do 15 minut od uhrazení platby po předložení parkovacího lístku ke čtečce výjezdové závory. Platba pomocí Aplikace Sejf a Virtuálních parkovacích hodin zůstává zachována.
Odbavovací systém je stejný, jako na parkovišti Mariánské náměstí.
Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLbox PL na Seznam.cz + ParlamentníListy TV
sledujte PL na YouTube + ParlamentníListy.cz
sledujte PL na GoogleZprávy + ParlamentníListy.cz
sledujte PL na Facebooku


