Český Těšín: Den s včelaři nabízí atraktivní program

25.06.2015 16:32

Českotěšínští včelaři zvou na VČELAŘSKÝ DEN, který proběhne v sobotu 27. června v areálu knihovny v Dolním Žukově. Zahájení je ve 13 hodin. Vstup je volný.

Český Těšín: Den s včelaři nabízí atraktivní program
Foto: Archiv
Popisek: Včely

Místní včelaři připravili prodej včelích produktů, dále můžete hodnotit vzorky v soutěži o nejchutnější med. Pro děti je připraven skákací hrad a soutěže s včelařskou tématikou. V doprovodném programu je od 16 hodin show vrtulníkových modelů.

Je připraveno i bohaté občerstvení - medové perníčky, domácí zákusky, medovina, placky z kamene, guláš, speciality z grilu, pivo od Koníčka.

Akce je finančně podporována  městem Český Těšín.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

Předpokládané složení nové vlády:

předseda vlády: Petr Fiala (ODS), ministr vnitra: Vít Rakušan (STAN), ministr pro místní rozvoj a digitalizaci: Ivan Bartoš (Piráti), ministr zemědělství: Zdeněk Nekula (KDU-ČSL), ministr financí: Zbyněk Stanjura (ODS), ministr zdravotnictví: Vlastimil Válek (TOP09), ministr školství: Petr Gazdík (STAN), ministr práce a sociálních věcí: Marian Jurečka (KDU-ČSL), ministryně obrany: Jana Černochová (ODS), ministr spravedlnosti: Pavel Blažek (ODS), ministr průmyslu a obchodu: Věslav Michalik (STAN), ministr dopravy: Martin Kupka (ODS), ministr zahraničí: Jan Lipavský (Piráti), ministr životního prostředí: Anna Hubáčková (BPP), ministr kultury: Martin Baxa (ODS), ministr pro evropské záležitosti: Mikuláš Bek (BPP), ministr pro legislativu: Michal Šalomoun (BPP), ministryně pro vědu a výzkum: Helena Langšádlová (TOP09).

reklama

autor: PV

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Břeclav: Od neděle bude park ve vánočním

21:17 Břeclav: Od neděle bude park ve vánočním

V nedělní podvečer se břeclavský park u pěší zóny vánočně rozzáří. I letos návštěvníky parku potěší …