Cheb: Farmářské trhy na náměstí budou opět ve čtvrtek

28.06.2012 6:31 | Zprávy

Konají se každých 14 dnů - vždy ve čtvrtek od 8 do 17 hodin v horní části náměstí Krále Jiřího z Poděbrad.

Cheb: Farmářské trhy na náměstí budou opět ve čtvrtek
Foto: mestocheb.cz
Popisek: Náměstí v Chebu

Blíží se další Farmářské trhy a s nimi opět možnost zakoupit si kvalitní čerstvé domácí produkty jako zeleninu, ovoce, pečivo, cukroví, máslo, bačovské sýry a uzeniny, ale i čerstvé chlazené a uzené ryby a další. Uskuteční se ve čtvrtek 28. června v horní části náměstí Krále Jiřího z Poděbrad od 8 do 17 hodin.

Jak jsme informovali, organizaci trhů městu nabídl Dan Řezáč, který již má s nimi zkušenosti jak doma v Karlových Varech, tak v Mariánských Lázních - s tím, že se v Chebu budou konat každých 14 dnů, vždy ve čtvrtek. Prodejci svůj sortiment nabízejí z jeho vínově červených stánků, či vlastních pojízdných prodejen vybavených chladící technikou.

První trhy v Chebu se uskutečnily 14. června a i když byl ze strany veřejnosti velký zájem, ´tím pravým ořechovým´ nebyly.  Ovlivnily je totiž silné deště a lokální povodně na Moravě, a tak se nakonec do Chebu dostalo méně dodavatelů, než se předpokládalo.

PhDr. Martina Kuželová, mluvčí Městského úřadu Cheb

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: mestocheb.cz

Kde by šetřilo hnutí ANO?

Jak chcete snížit dluh ČR? Plánujete nějaké zvýšení daní? Protože vy často říkáte, co je špatně, ale už neříkáte, co byste dělali vy.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Příbram: Den městské mobility – jízdy historickými autobusy a MHD zdarma

16:21 Příbram: Den městské mobility – jízdy historickými autobusy a MHD zdarma

Město Příbram se i v letošním roce připojí k Evropskému týdnu mobility.