Cheb: Hoferica zůstává dočasným jednatelem Lesů města

25.06.2011 12:32

Z pěti uchazečů postoupili do užšího kola dva. Na usnesení radních o vítězi uplatnila ODS právo veta.

Cheb: Hoferica zůstává dočasným jednatelem Lesů města

Rada města Chebu, po seznámení se Závěrečnou zprávou z konání výběrového řízení na jednatele Lesů města Chebu s.r.o. a prezentacích Ing. Jiřího Holického a Ing. Zdeňka Hoferici, dnes potvrdila ve funkci jednatele společnosti Ing. Zdeňka Hofericu. Na toto usnesení uplatnil zastupitelský klub ODS v souladu s bodem 4 Koaliční smlouvy (dohoda pro rozhodování) právo veta.

Vloni zkraje prosince, po náhlé smrti jednatele Lesů města Chebu Ing. Vladimíra Dejmka, jmenovali městští radní na svém mimořádném zasedání do čela společnosti jeho ´pravou ruku´ - Ing. Zdeňka Hofericu. Postupovali tak rychle kvůli bezproblémovému zajištění chodu společnosti (jednatel je jediný, kdo má podpisové právo a může disponovat bankovním účtem) s tím, že v roce 2011 bude na jednatele Lesů města Chebu vyhlášeno výběrové řízení.

Radní za ODS uplatnili právo veta s ohledem na dezinformační mediální kampaň a průběh výběrového řízení. Atmosférou, která výběrové řízení provázela, nechtěli ovlivnit nástup nově zvoleného jednatele do funkce, a proto doporučují dočasné ponechání stávajícího jednatele ve funkci a vypsání nového výběrového řízení na podzim tohoto roku.

PhDr. Martina Kuželová, mluvčí Městského úřadu Cheb

Další zprávy z Chebu čtěte ZDE

Redakci PL můžete podpořit i zakoupením předplatného. Předplatitelům nezobrazujeme reklamy.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: mestocheb.cz

Chápete vůbec dnešní situaci z pohledu obyčejných lidí?

Dobrý den, souhlasím s Vámi v tom, že je závist špatná, i že si u nás lidi na můj vkus závidí až moc - často nesmyslně, ptotože mají zpřeázené priority nebo třeba i jen proto, že je někdo schopnější a úspěšnější, ale sám proto, aby se měl líp, nic nedělá. Opravdu si ale nyní myslíte, že je to jen o ...Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Kroměříž: Město půjčilo České poště prostory v objektu na náměstí Míru

21:23 Kroměříž: Město půjčilo České poště prostory v objektu na náměstí Míru

Kroměřížská radnice vyhověla žádosti České pošty a vypůjčila jí nebytové prostory v budově číslo pop…