Cheb: Hoferica zůstává dočasným jednatelem Lesů města

25.06.2011 12:32

Z pěti uchazečů postoupili do užšího kola dva. Na usnesení radních o vítězi uplatnila ODS právo veta.

Cheb: Hoferica zůstává dočasným jednatelem Lesů města

Rada města Chebu, po seznámení se Závěrečnou zprávou z konání výběrového řízení na jednatele Lesů města Chebu s.r.o. a prezentacích Ing. Jiřího Holického a Ing. Zdeňka Hoferici, dnes potvrdila ve funkci jednatele společnosti Ing. Zdeňka Hofericu. Na toto usnesení uplatnil zastupitelský klub ODS v souladu s bodem 4 Koaliční smlouvy (dohoda pro rozhodování) právo veta.

Vloni zkraje prosince, po náhlé smrti jednatele Lesů města Chebu Ing. Vladimíra Dejmka, jmenovali městští radní na svém mimořádném zasedání do čela společnosti jeho ´pravou ruku´ - Ing. Zdeňka Hofericu. Postupovali tak rychle kvůli bezproblémovému zajištění chodu společnosti (jednatel je jediný, kdo má podpisové právo a může disponovat bankovním účtem) s tím, že v roce 2011 bude na jednatele Lesů města Chebu vyhlášeno výběrové řízení.

Radní za ODS uplatnili právo veta s ohledem na dezinformační mediální kampaň a průběh výběrového řízení. Atmosférou, která výběrové řízení provázela, nechtěli ovlivnit nástup nově zvoleného jednatele do funkce, a proto doporučují dočasné ponechání stávajícího jednatele ve funkci a vypsání nového výběrového řízení na podzim tohoto roku.

PhDr. Martina Kuželová, mluvčí Městského úřadu Cheb

Další zprávy z Chebu čtěte ZDE

reklama

autor: mestocheb.cz

Ing. Jana Bačíková, MBA byl položen dotaz

Proč vaše vláda postupuje tak nespravedlivě?

Proč, když se navyšují nějaké příspěvky – ať už na péči nebo třeba rodičovská, tak ne pro všechny, kterých se týká? Ještě ke všemu je navyšujete dost málo. A proč se nenavyšuje příspěvek i pro ty, co o potřebné pečují? A co platy v sociálních službách? Kdy ty budou adekvátní práci, kterou sociální p...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Zlín optimalizuje příjmy, aby měl finanční prostředky pro další rozvoj

22:31 Zlín optimalizuje příjmy, aby měl finanční prostředky pro další rozvoj

Statutární město Zlín realizovalo za poslední období řadu nepopulárních ekonomických kroků, které za…