Cheb: Město chce zpřístupnit ostrůvek na Ohři

15.01.2016 11:31 | Zprávy

Nedaleko centra by mohlo vzniknout další příjemné zákoutí. Město by veřejnosti rádo zpřístupnilo ostrůvek na Ohři v sousedství tzv. Amerického mostu.

Cheb: Město chce zpřístupnit ostrůvek na Ohři
Foto: mestocheb.cz
Popisek: Náměstí v Chebu

Nedaleko centra Chebu by mohlo vzniknout další příjemné odpočinkové zákoutí. Město by totiž veřejnosti rádo zpřístupnilo z podstatné části zanedbaný ostrůvek na řece Ohři, který se nachází v sousedství takzvaného Amerického mostu. „O část ostrůvku se velmi dobře stará společnost Povodí Ohře. Zbývající část od ní mají pronajatu zahrádkáři. Ta už je v podstatně horším stavu. Chtěli bychom ji získat například do výpůjčky,“ uvedl starosta Chebu Petr Navrátil.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: PV

Ing. Irena Němcová byl položen dotaz

Program

Tvrdíte, že se vám podařilo do programu nové vlády prosadit velkou část ze vašeho programu. Nebylo ale jednou z vašich hlavních priorit referendum o vystoupení z EU a NATO? A co vím, to nebude. A jak to bude s uprchlíky z Ukrajiny? Slibovali jste zásadní změny. Jaké nastanou?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Pardubice: Na závodišti se místo koní proháněli psi

22:42 Pardubice: Na závodišti se místo koní proháněli psi

Areál pardubického dostihového závodiště o víkendu ožil netradiční podívanou. Namísto koní se po drá…