Nedaleko centra Chebu by mohlo vzniknout další příjemné odpočinkové zákoutí. Město by totiž veřejnosti rádo zpřístupnilo z podstatné části zanedbaný ostrůvek na řece Ohři, který se nachází v sousedství takzvaného Amerického mostu. „O část ostrůvku se velmi dobře stará společnost Povodí Ohře. Zbývající část od ní mají pronajatu zahrádkáři. Ta už je v podstatně horším stavu. Chtěli bychom ji získat například do výpůjčky,“ uvedl starosta Chebu Petr Navrátil.
Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLbox PL na Seznam.cz + ParlamentníListy TV
sledujte PL na YouTube + ParlamentníListy.cz
sledujte PL na GoogleZprávy + ParlamentníListy.cz
sledujte PL na Facebooku


