Cheb: Nové polopodzemní kontejnery a parkovací místa v ulici Hrnčířská

17.07.2024 13:05 | Tisková zpráva
autor: PV

V polovině srpna začne zhotovitel stavby realizovat vybudování nových kontejnerových stání na tříděný odpad v ulici Hrnčířská.

Cheb: Nové polopodzemní kontejnery a parkovací místa v ulici Hrnčířská
Foto: archiv města
Popisek: Náměstí Krále Jiřího z Poděbrad v Chebu

Nová stavba vznikne na místě stávajícího přístřešku pro nadzemní kontejnery a dojde zde také k vybudování nových parkovacích stání pro automobily v počtu devíti stání.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Mgr. Vít Rakušan byl položen dotaz

Věděl jste o tom?

Je pravda, co tvrdí bývalý ředitel ČT2 Jan Štern, a to, že byla zastavena reportáž o selhání při zásahu proti střelci na FF UK, jež by mohla vyústit ve váš tehdejší politický konec jako ministra vnitra?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Liberec: Město vrátilo na Ještěd ovce

20:33 Liberec: Město vrátilo na Ještěd ovce

Na ještědské sjezdovky se vrátila skupina ovcí, které budou přirozeným způsobem pečovat o horské lou…