Cheb: Novou knihovnu můžete podpořit podpisem i v infocentru

16.10.2017 10:47 | Zprávy
autor: PV

Výzvě k podpoře projetu unikátní přístavby knihovny je rovný týden. Hlasuje se do Adventu.

Cheb: Novou knihovnu můžete podpořit podpisem i v infocentru
Foto: archiv města
Popisek: Náměstí Krále Jiřího z Poděbrad v Chebu

Radost nám v knihovně dělají příznivé reakce na naši prosbu o podporu projektu unikátní přístavby knihovny (více ZDE). Postoj veřejnosti (a nemusí jít jen o Chebany) hodně pomůže! Knihovna dnes působí ve dvou budovách, není bezbariérová, má malý volný výběr knih pro dospělé (a tři patra skladů) atd.

Podpisy sbíráme od občanů starších 15 let. První je od oscarového režiséra Jana Svěráka, kterého jsme měli v knihovně na pořadu Svěráka Jana /knihovna vzala. Všem děkujeme!

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Mgr. Róbert Šlachta byl položen dotaz

Viděl jste videa z nehody?

Na nich je přeci jasně vidět, že Turek minimálně objížděl kolonu odbočovacím pruhem to přeci také není normální chování. A pokud se prokáže jeho vina, což je podle mě jisté, měl by podle vás jako poslanec skončit? Vždyť co dobrého jako poslanec udělal? Nic, jen se řeší neustále jeho kauzy.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Znojmo: Příměstské části mají nové znaky a vlajky

22:05 Znojmo: Příměstské části mají nové znaky a vlajky

Město Znojmo se rozhodlo vytvořit místní symboly pro všechny své příměstské části.