Cheb: Spolupráce s Nižším Tagilem nestojí jen na formalitách

22.08.2013 9:45 | Zprávy
autor: mestocheb.cz

SK Trinity Cheb rozšiřuje působnost do Ruska. Jiří Černý věří, že se první společné akce uskuteční již v příštím roce.

Cheb: Spolupráce s Nižším Tagilem nestojí jen na formalitách
Foto: mestocheb.cz
Popisek: Náměstí v Chebu

Partnerská města Cheb a Nižnij Tagil právě prožívají období ´střídání stráží´. Vedle několika výměnných akcí v oblasti školství, sportu či kultury v průběhu roku tu je totiž tradiční čas pro návštěvy oficiálních delegací. Zatímco od 6. do 13. srpna pobyli v městě na Urale s 363 tisíci obyvatel, kousek od hranice mezi Evropou a Asií, zastupitelé města Chebu Jiří Černý, Tibor Dobrovolný a Radomír Honců (hosté tamního Dne města), je u nás od dnešního dne do 27. srpna zástupce nižnětagilského starosty pro sociální politiku Valerij Surov s manželkou Ludmilou (hosté Valdštejnských slavností).

Cestu do Ruska si Jiří Černý, jednatel SK Trinity Cheb, velmi chválí: „Prioritou našeho sportovního klubu je především všestrannost dětí, jejich radost z pohybu a práce v kolektivu. Již druhým rokem pracujeme s dětmi nejen v Chebu, ale také v jiných městech, snažíme se pro ně vymýšlet stále nové aktivity a možnosti.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Mgr. Jan Farský byl položen dotaz

V Česku máme regiony, které zaplatily za růst celé země

Souhlasím s vámi v tom, v Česku máme regiony, které zaplatily za růst celé země. Ale nemyslíte, že je to vina vás všech politiků? Myslíte, že nás teď EU spasí a daným regionům pomůže? Tvrdíte, že funguje nějaký fond? Jestli to tak je, proč se situace nelepší?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Písek: Na veřejném ohništi na Vohybale řádili vandalové

10:46 Písek: Na veřejném ohništi na Vohybale řádili vandalové

Veřejné ohniště na Vohybale se v uplynulých dnech stalo terčem řádění vandalů. Zničili jednu z cedul…