Cheb: V areálu nádraží vyroste unikátní opravárenská hala

24.05.2024 19:06 | Tisková zpráva
autor: PV

V areálu chebského nádraží byla za účasti ministra dopravy Martina Kupky, generálního ředitele Českých drah Michala Krapince, hejtmana Karlovarského kraje Petra Kulhánka a představitelů města v čele se starostou Janem Vrbou slavnostně zahájena výstavba nové opravárenské haly za více než 780 milionů korun.

Cheb: V areálu nádraží vyroste unikátní opravárenská hala
Foto: archiv města
Popisek: Náměstí Krále Jiřího z Poděbrad v Chebu

Unikátní průjezdná tříkolejná hala pro údržbu dálkových jednotek InterJet i regionálních vlaků RegioPanter a RegioShark bude mít délku 176 metrů. To umožní jednodušší manipulaci s vozidly bez nutnosti rozpojení ucelených souprav, čímž se výrazně sníží časová náročnost oprav.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Práce na černo

Plánujete třeba nějaké postihy, pro ty, co pracují na černo, ale i pro ty, co takto někoho zaměstnávají? A jaké postihy plánujete přesně?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Přerov: Na letní akce autobusem zdarma

22:09 Přerov: Na letní akce autobusem zdarma

Návštěvníci největších letních akcí v Přerově budou moci letos využít městskou autobusovou dopravu z…