Cheb: V centru se bude jezdit maximálně třicítkou

22.05.2019 6:32 | Zprávy
autor: PV

Zónové značky budou umístěny na vjezdech do městské památkové rezervace v průběhu června

Cheb: V centru se bude jezdit maximálně třicítkou
Foto: archiv města
Popisek: Náměstí Krále Jiřího z Poděbrad v Chebu

V průběhu června se historické centrum Chebu stane zónou s omezením rychlosti na 30 km/h. Omezení bude konkrétně platit na celém území městské památkové rezervace.

Takzvané zónové značky budou umístěny na vjezdech do městské památkové rezervace v ulicích Dlouhá, Školní, Hradební a Křížovnická. Zónové značky přitom jasně stanovují, že vozidla vjíždějí do oblasti, kde musí dodržovat dopravní značení uvedené na ploše zónové značky. Vedle omezení rychlosti na 30 km/h na ně bude přesunuto také dosavadní dopravní značení omezující vjezd vozidel těžších než 6 tun. Na výjezdech z památkové rezervace v ulicích Hradební, Školní, Kamenná a Křížovnická pak bude dopravní značení, které zónu ukončuje.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Cenzura

Fakt chcete zavádět cenzuru médií a kontrolovat jejich obsah, jak uvedl váš poslanec Nerušil, který tvrdí, že se chcete zaměřit na kontrolu obsahu veřejnoprávních médií? To už tu bylo. Já chápu, že se vám nemusí líbit, co média píší nebo vysílají, ale to podle mě ještě vám politikům nedává právo do ...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Praha 8: U základní školy Hovorčovická vznikne „školní ulice“

10:44 Praha 8: U základní školy Hovorčovická vznikne „školní ulice“

Okolí základní školy Hovorčovická v Praze 8 se na podzim stane bezpečnějším pro děti i ostatní chodc…