„Na jaře letošního roku zveřejnilo ministerstvo vnitra výzvu, ve které hledalo města a obce, které by se zapojily do pomoci Čechům žijícím v oblasti válečného konfliktu v okolí Donbasu. Ihned jsme na tuto výzvu reagovali a spojili se s Arcidiecézní charitou v Praze. Po společném setkání jsme navrhli možnosti spolupráce a také jsem se osobně setkal s těmito lidmi, kteří již několik měsíců žijí v Červené nad Vltavou,“ sdělil starosta města Petr Navrátil.
Město Cheb připravilo na úterý 27. října celodenní program pro cca 7 zástupců této komunity. Ti pozvání přijali za účelem prohlídky lokality a města.
Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLbox PL na Seznam.cz + ParlamentníListy TV
sledujte PL na YouTube + ParlamentníListy.cz
sledujte PL na GoogleZprávy + ParlamentníListy.cz
sledujte PL na Facebooku

