Chrudim: Vánoční hokejové utkání hasiči vs. policie podpoří malého Honzíka

09.12.2019 18:46

Již čtvrtý charitativní vánoční hokejový turnaj se uskuteční na Zimním stadionu v Chrudimi 16. prosince od 18.45 hodin. Hasiči spolu s policisty svým utkáním podpoří malého Honzíka, který onemocněl akutní leukémií.

Chrudim: Vánoční hokejové utkání hasiči vs. policie podpoří malého Honzíka
Foto: chrudim.eu
Popisek: Chrudim
reklama

Hasiči každý den pomáhají lidem v nouzi a každý den zachraňují životy. Proto i ve svém volnu přemýšlejí, jak pomoci. V roce 2016 pořádali první benefiční hokejový zápas a vybrané vstupné putovalo malé Štěpánce, která má mozkové onemocnění, slabé svalstvo, nadměrnou kloubní volnost, epilepsii, poruchu příjmu potravy i oční a sluchovou vadu. Vybralo se úctyhodných 15 203 Kč.

V roce 2017 jsme se s policisty dohodli, že dobrovolné vstupné poputuje osmiletému Adámkovi, který leží v kómatu po operaci mandlí. Po několika dnech začal krvácet a došlo k zástavě srdce. Adámek je v kómatu, má poškozenou značnou část mozku. Dýchá sám, přes tracheostomii, výživa probíhá přes tzv. PEG, hadičkou do bříška. Jeho stav je velmi vážný, ale stabilizovaný. Na jeho léčbu hasiči, policisté a všichni fanoušci přispěli částkou 34 030 Kč.

V loňském roce putovalo dobrovolné vstupné na Nadaci policistů a hasičů, která je zřízena s cílem pomoci zlepšit životní podmínky dětem policistů a hasičů, kteří zemřeli při výkonu služby, nebo v přímé souvislosti s ní, nebo pro její výkon a policistům a hasičům těžce tělesně postiženým následkem zranění utrpěného v přímé souvislosti s výkonem služby. Vybralo se 28 436 Kč.

Malý Honzík je synem příslušníka HZS Pardubického kraje. Věříme, že mu vybrané peníze s léčbou pomohou. Přijďte povzbudit hokejisty při turnaji a svým finančním darem přispět nemocnému Honzíkovi.

Přijďte i Vy podpořit dobrou věc.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: PV
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Jihlava: Vedle atletického stadionu na louce na Heulose se začalo lyžovat

21:30 Jihlava: Vedle atletického stadionu na louce na Heulose se začalo lyžovat

Technický sníh ze sněžných děl by měl vydržet vyšší teploty i po oblevě, lyžaři v Jihlavě se tedy za…