„Na jedné straně se sice nepodařilo naplnit plánované tržby, které spolu s dotacemi činily asi 95%. Proti tomu se ale dařilo šetřit na nákladových položkách, a to především na energiích, kde bylo vlivem více okolností čerpáno pouze 81%,“ komentuje místostarosta města Jan Čechlovský.
Finanční prostředky z energií ve výši téměř 1 milion korun tak mohly být čerpány na opravy jednotlivých sportovních objektů. Byla provedena oprava části střechy nebo dlažby na krytém plaveckém bazénu, výměna lavic v sauně, výměna koberce v gymnastickém sále, likvidace staré tribuny na Městském stadionu, a další.
Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLbox PL na Seznam.cz + ParlamentníListy TV
sledujte PL na YouTube + ParlamentníListy.cz
sledujte PL na GoogleZprávy + ParlamentníListy.cz
sledujte PL na Facebooku



